2733
2734
عنوان

خانومم میگه بچه نمیخوام...خانوما بیاید کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 12560 بازدید | 419 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من قطعا تو زندگی داداشو زن داداشم دخالت نمیکردم  و ادم باید حرف دو طرفو بشنوه بعد قضاوت کنه..

ولی زنا میان میگن مادر شوهر فلانه شوهرم ایجوره همه زود نسخه میپیچین حالا بنده خدا مرده شد شنیدن  حرف دو طرف

متاسفم واسه نظر دادنت.

برای خودت متاسف باش ..زنه خیانت کرده تنبلم هست دوکلوم حرفم نمیشه باهاش زد 

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
بلوغ فکری هه خوشم میاد برا کوتاهی ها اسمای دهن پر کنی استفاده میکنید  مهم زایدن نیست  رو ...

قرار نیس هرکی ازدواج میکنه اول زندگیش بچه بیاره 

بچه اول دوم سوم ندارههه 

وقتی حوصله یه بچه داشته باشه حوصله سومیشم داری 

شاید الان امادگیشو نداره

2738
خب برا افسردگیش هم دکتر بردینش؟

فراوان. هر جا بگید بردمش.

تا میاد یکم بهتر بشه سرخود میره داروهاش رو کم یا قطع می کنه به منم نمیگه بعد یه مدت که حالش بدتر میشه می فهمم.

کاربر آقا 
خانمی که نتونه دل شوهرشو تو خونه ببره متاسفانه پیدا میشن کسایی که اینکار رو بجای اونا براشون انجام ب ...

ممنون من عقیده دارم تقریبا نصف خیانت مردا به خاطر کوتاهی همسرانشون هست حالا نریزید سرم گفتم نصفش چون دیدم  که میگم وقتی خانمه صبح که بلند میشه کار به زندگی نداره و به فکر خودشه مرد بیچاره چیکار باید کنه بعد تا چیزیم میشه میگن مردا فلان و فلان و برعکس مردایی هم هستن که اینجورین 

این کاربری دست سه نفره عزیزان سو تفاهم نشه 🫂حوصله بحث ندارم ولی بری رو مخم جوابتو میگیری من مجبور به مدارا با روانیا نیستم 

آقای استارتر واقعا همینو میخواستی؟؟؟؟

بیان همه به خانمت توهین کنن و ازشما طرفداری کنن.

دارن بهت میگن زنتو طلاق بده و .....واقعا اگه شما مرد واقعی و مرد زندگی بودید غیرتت اجازه نمیداد یه مشت ادمی که نمیشناسی واسه زندگیت نسخه بپیچن.دست زنتو میگرفتی میرفتی مشاوره حل میکردی نه اینکه اینجا بشینی بقیه به همسرت توهین کنن

خانم باشم ادم باید طرفدار حق باشه فکر کن داداش خودته هر روز غصه بخوره چون خانمه بچه دوست نداره خب رو ...

من قطعا تو زندگی داداشم دخالت نمیکنم 

تو حرفا خانمو شنیدی؟

چقد راجب اقا اطلاعات داری؟

شتید امادگیشو نداره

مجردم  ولی فهمم از خیلیییییی متاهلا دورو برم بیشتره  و همین درکو فهم باعث شده ک مث همکلا ...

درك وفهم تا رفتن توي زندگي خيلي فرق داره 

زير يه سقف بودن اصلا با اون چيزي كه قبلش فكر ميشه در موردش خيلي فرق داره 

همينطوررفتاراي زن ومردا با هم و خواسته ها و..

👻
2706