2737
2734
عنوان

اضطراب و پانیک

128 بازدید | 10 پست

سلام من بخاطر یه اتفاق بد و فوت یکی از فامیلامون ۳ سال و نیم پیش حملات پانیک و اضطرابی گرفتم مشکل رفلاکس و فتق هیاتال و ورم معده هم دارم....قرص های اعصاب هم له من نمیسازه چیکار کنم که خوب بشم؟این اضطراب ها اذیتم میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی بده. منم سر یه اتفاقایی دچارش شدم. البته به شدت مال تو نیست ولی اذیت می کنه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
تعداد  حملات چه قدره و چه جوریه

یه مدت حالم خوبه یدفعه مخصوصا نزدیک پریودم شروع میشه قفسه سین ام قفل میشه معده ام قفل میشه تهوع شدید میگیرم و بی اشتهایی چند روز درگیرم غذا میبینم حالم بد میشه

خیلی بده. منم سر یه اتفاقایی دچارش شدم. البته به شدت مال تو نیست ولی اذیت می کنه

خیلی بده الانم عمه ام سرطان معده داره خالم ام سرطان ریه داده مادرم زخم معده داره و باید تحت نظر باشه خودم مشکل رفلاکس دارم روحم خسته شده

2738
خیلی بده الانم عمه ام سرطان معده داره خالم ام سرطان ریه داده مادرم زخم معده داره و باید تحت نظر باشه ...

عریزم منم بعد از سرطان روده مادرم و تصادف خودم اینجوری شدم تموم بدنم کرخ شد رفتم دکتر بهم قرص آرامبخش داد که به من نساخت مگس پران گرفتم 

تنها کاری که میتونی بکنی یوگا ورزش رقص یا کتاب بخونی خودت یجوری مشغول کنی و روان کاوی کنی  میدونم سخته ولی عزیزانت بخصوص مادرت بهت احتیاج دارن 

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ ۗ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ
عریزم منم بعد از سرطان روده مادرم و تصادف خودم اینجوری شدم تموم بدنم کرخ شد رفتم دکتر بهم قرص آرامبخ ...

ممنونم عزیزم بابت انرژی مثبتت...حتما سعی میکنم که حالم خوب بشه...ایشالا که همیشه سلامت باشید به حق همین روزهای عزیز 🤲❤🌹

ممنونم عزیزم بابت انرژی مثبتت...حتما سعی میکنم که حالم خوب بشه...ایشالا که همیشه سلامت باشید به حق ه ...

تمام تلاشت بکن چون من همه این راه رفتم الان تقریبا یه ماه آروم شدم البته هنوز نشونه های استرسم هست مثه تیک انشاا... خدا تموم بنده های مریضش شفا بده مرسی از دعای قشنگت 

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ ۗ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ