2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از دستفروش میخرم😂😂

ولی خداييش با اونايي که از مغازه خریدم فرقی نداره

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2728
والا الان قیمت ها رو خوندم یه کم نگران شدم خیلی گرونه ساخت عدسی کیفیت متوسط 600

من عدسی رو ۱۵۰ گرفتم البته گرونترم بود ولی من مناسبشو گرفتم.با فرم ۳۵۰ شد

لطفا واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین.🙏
من عدسی رو ۱۵۰ گرفتم البته گرونترم بود ولی من مناسبشو گرفتم.با فرم ۳۵۰ شد

الان راضی هستی؟

چون همسرم نظر ش اینه که کیفیت ارزون ها خیلی پایینه اخرش مجبوریم بریم دوباره بخریم

الان راضی هستی؟ چون همسرم نظر ش اینه که کیفیت ارزون ها خیلی پایینه اخرش مجبوریم بریم دوباره بخریم

آره خوبه بعدم پسر من زود ب زود عینک عوض میکنه واس همین اینجوری دلم نمیسوزه دوباره میگیرم براش😃ولی شما عدسی رو جنس خوبشو بگیر ک کیفیت دیدش خوب باش فرم حالا قیمت مناسب گرفتی طوری نیس چون بزرگی میتونی مراقبت کنی

آره خوبه بعدم پسر من زود ب زود عینک عوض میکنه واس همین اینجوری دلم نمیسوزه دوباره میگیرم براش😃ولی ش ...

ببخش وقتت زیاد میگیرم عزیزم.قیمت عدسی رو کیفیت دید اثر داره ؟این باور درستیه؟ممنون میشم بهم اطلاعات بدی

ببخش وقتت زیاد میگیرم عزیزم.قیمت عدسی رو کیفیت دید اثر داره ؟این باور درستیه؟ممنون میشم بهم اطلاعات ...

بله عزیزم وقتی میری چند مدل عدسی نشونت میده با رنج قیمتای مختلف ک هرکدوم بسته ب قیمتشون شفافیت دیدشون بهتره و یا اینکه ی لایه ضد اشعه داره بعضیاشون دیگ خودش برات توضیح میده ک علت گرونی هرکدوم چیه 

حتما خیلی خوشگلع من خریدم ۳۰۰ هنوزم میسوزم خخخ

اخه این قیمتا نبود اصلا 

ارزون ترینش‌ از هشتصد شروع میشد 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2706