2733
2734
عنوان

موهاش وزه وقتی از حموم میاد بیرون نوبره

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 65 پست
دقیقا والا بخدا من پسرم سه سالشه فعلا بی ادبی نمیکنه بلد نیست اما میبرم پارک دقیقا انگار فقط دوست دا ...

بچه های منم تعریف نباشه تو ادب زبانزد فامیلن ولی خوب متاسفانه دبیرستانی که شدن حرفایی از دوستاشون یاد میگیرن که عصبی میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا والا بخدا من پسرم سه سالشه فعلا بی ادبی نمیکنه بلد نیست اما میبرم پارک دقیقا انگار فقط دوست دا ...

وای چند روز پیش تو ماشین بودم شوهرم تو مغازه خرید میکرد شیشه پایین لود چند تا پسر ۸یا۹ساله کنار ماشین بودن دلشتن باهم حرف میزدن من از خجالت آب شده بودم وای پسر ۹ساله ی ک......رمی میگفت😓😓

2728
بچه های منم تعریف نباشه تو ادب زبانزد فامیلن ولی خوب متاسفانه دبیرستانی که شدن حرفایی از دوستاشون یا ...

همینه دیگه بدبختی نمیشه تا آخر عمرم زندانیشون کرد فقط باید یاد بگیرن آنقدر نکن و به همه کس نکن که تو دهنشون بمونه پسر داری؟:

وای چند روز پیش تو ماشین بودم شوهرم تو مغازه خرید میکرد شیشه پایین لود چند تا پسر ۸یا۹ساله کنار ماشی ...

آره دقیقا میگم که دخترا هم پریروز میگفتن احتمالا جدیدا دراوردن😂😂😂😡

هرچقدرم ک نی نی سایتیا و اطرافیانشون بی ادب باشن اسی و پسرش نوبرن!!خیلی واقعا زشته پسر ۱۴ ساله ک عاق ...

منم نديدم اما اين اخ و پيف كردنم خودش ي بي فرهنگيه چون ب ما ربط نداره  

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
2738
همینه دیگه بدبختی نمیشه تا آخر عمرم زندانیشون کرد فقط باید یاد بگیرن آنقدر نکن و به همه کس نکن که تو ...

اره عزیزم هم پسر هم دختر دبیرستانی تاقبل دبیرستان عالی بودن ولی الان انگار لاتی حرف میزنن وکلاس میدونن منم بدم میاد هرچی تذکر میدی فایده نداره 

اره عزیزم هم پسر هم دختر دبیرستانی تاقبل دبیرستان عالی بودن ولی الان انگار لاتی حرف میزنن وکلاس میدو ...

پسر خوبه ؟بزرگ هم میشه مثل کوچیکیش همچنان شیرینه و آدم و سر ذوق میاره یا لوس و بی معنی میشن اخه من دلم برای همه کار پسرم ضعف میره موندم بزرگ شه چندش میشه یا نه

دورش بگردم که الان قسنگ تو اوج غرور جوانیه 😁😁بزار هر کاری میخواد بکنه تو تاییدش کن بگو قربون پسر خوشکلم بشم 

رووووووووو قربون کُرُم بشم 😁😁

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
منم نديدم اما اين اخ و پيف كردنم خودش ي بي فرهنگيه چون ب ما ربط نداره  

چی بگم والا!منم اخ و پیف نکردم اما واقعا برام عجیب بود

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖
وای چند روز پیش تو ماشین بودم شوهرم تو مغازه خرید میکرد شیشه پایین لود چند تا پسر ۸یا۹ساله کنار ماشی ...

یا حدا اینا بزرگ بشن چی میشن میدونی اینا نتیجه تربیت کوچه ایه بچه که دائم تو کوچه باشه کوچه تربیتش میکنه از بچگی باید قانون توی خونه باشه نه که تا بچه سرصدا کرد بفرستی بره کوچه که راحت بشی

اسي ني ني سايتيا خيلي با ادبن بچهاشونم خيلي مودب هستن الان شما با اين جمله شوك بهشون وارد كردي نكن خ ...

موضوع اینه که واقعا لزومی داشت بگه پسرش چی بهش گفته؟

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷
2706