2733
2734

ب احتمال ۸۰ درصد مدارس باز میشن خیالت راحت

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻

ایشالا باز میشه. منم فکر میکردم تو خونه نمیشه اما هر کلاس اولی سال ۹۹رو میبینم عاااالی بودن. چون مادرا به خاطر رقابت هم که شده بود برا بچه هاشون سنگ تموم گذاشتن. نگران نباش

👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی نسل آینده بی سوادن🤦🏻‍♀️

همون جوری که ما نفهمیدیم دبیرستان چیه

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
2731

کاش امسال دانشگاه ها باز نشن تا من دماغمو عمل کنم

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2738

من شنیدم آموزش پرورش گفته امسال تحت هر شرایطی مدارس حضوری میشن

چون فاجعه‌ی آموزشی رخ داده

همینجوریش آموزش حضوری مشکل داشت،چه برسه به مجازی 

عملا بچه‌ها نمیخونن دیگه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
ایشالا باز میشه. منم فکر میکردم تو خونه نمیشه اما هر کلاس اولی سال ۹۹رو میبینم عاااالی بودن. چون ماد ...

بچه آبجیم من الان کلاس دومه پارسال که اول بود از اسفند تعطیل شد هنوز نمیتونه بعضی از کلمه هارو درست بنویسه

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....

وقتی واکسن نزدن چجوری بازشه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

با وعده وعیدهای واکسیناسیون که قرار بود از اسفند شروع بشه، حالا میگن از اواخر بهار،، دو ماه دیگه میگن از اواخر شهریور و.... 

فکر میکنی بساط کرونا حالا حالا ها برچیده میشه ازین کشور؟ 😞 که مدارس حضوری بشه؟ 

الهم صل علی محمد و آل محمد.. کاربر 8 ساله بودم. ترکوندنم   
بچه آبجیم من الان کلاس دومه پارسال که اول بود از اسفند تعطیل شد هنوز نمیتونه بعضی از کلمه هارو درست ...

بچه خواهر منم پارسال اولی بود باید باهاش کارشه اینم ریاضیش ضعیف بود اینقد کاررکرد تا روون شدد

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
من شنیدم آموزش پرورش گفته امسال تحت هر شرایطی مدارس حضوری میشن چون فاجعه‌ی آموزشی رخ داده همینجوری ...

من دبیرستانیم میخونم ولی متکی به کتاب شدم .وقتی امتحان دارم کتاب باز میکنم در حالی که خوندم .مغزم قفل قفل شده 

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....
2706