2726
عنوان

کنکوری ام

150 بازدید | 7 پست

سلام 

ازتون خواهش میکنم بادقت بخونین 

من امسال کنکور دارم و ترس زیادی هم دارم 

نمیگم درس نخوندم چرا خوندم ولی اونجوری که یه کنکوری میخونه نخوندم میخاستم بپرسم ازتون الان اگه بخونم دیره 

ازتون کمک میخام خواهش میکنم کمکم کنین 

رشتم انسانیه بگین چجوری بخونم تا قبول شم 

اگه قبول نشم دیگه زندگی برام هیچ معنی نداره چون میشم زیر دست خانواده ممنونم از همتون

منم وضع تو رو دارم :)

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گوشی رو بزار، این دو ماه باقیمونده رو بشین قشنگ مرور کن، و روی دروس عربی (عمومی و تخصصی)، زبان، ادبیات (عمومی و تخصصی)، و منطق بیشترین تمرکز رو داشته باش

سعی کن ریاضیات رو یه ۲۰ درصدی بزنی تو کنکور

ولی اول از همه خودتو از شر گوشی خلاص کن

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2728

[QUOTE=185706273]گوشی رو بزار، این دو ماه باقیمونده رو بشین قشنگ مرور کن، و روی دروس عربی (عمومی و تخصصی)، زبان، ادبی ...[/QUOTE

خب وقتی کلاسا انلاینه چجوری گوشی رو بزارم کنار