2737
2734
عنوان

توروخدا بیایید.یبوست بارداری😭

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 25 پست

ببین من جوری بودم از درد میوفتادم نمیتونستم کاری کنم..هرروز زور میزدم به حال مرگ گریه میکردم انگار هرروز دارم زایمان طبیعی میکنم تا این حد یبوست داشتم هیچ دارویی توی بارداری بهم نمیساخت هرچی میخوردم یبوستم بدتر میشد حتی این شربتای لاکسی از میلیمتریش رد نمیشدم بوش عقم میگرفتم یه من و نیم میاوردم بالا.

فقط و فقط سیلاکس نجاتم داد..هیچ غذایی نجاتم نمیداد..فقط چندساعت بعد خوردنش دلپیچه شدید میگیری تا قطره آخر دستشوییت میاد بیرون ولی با دلپیچه شدید دم دیتشویی باید صندلی بزنی بشبنی 

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
واسه من خیلی شدید شده دیکه😭

عزیزم من هفته هشت هستم

دو هفته قبل خیلی داغون بودم

خیلی کارها کردم الان خوب خوب شدم

اول اینکه میوه و سبزیجات زیاد بذار تو رژیمت کل این نه ماه رو

چیزی که از همه مهم تر بود 7 تا گل محمدی خشک رو خوب له کن بریز تو آب بخور یا بریز تو آش رشته بعد از چند ساعت دلپیچه هات شروع میشه و بعدش هم کلا شکمت شل میشه

من جمعه صبح خوردم بعداز ظهرش شروع شد کلا روده هام پاک شد از جمعه تا حالا خداروشکر طبیعی شدم

مرسی عزیزم .میگم شوهرم‌بخره بیاره

و اینم بگم بهت اگر تو بارداری نتونی یبوستت رو کنترل کنی ممکنه خدایی نکرده بعد از زایمان تبدیل به هموروئید بشه

عروسمون از تو بارداری یبوست گرفت اما دکترش درست راهنمایش نکرد الان 8 ماهه زایمان کرده تبدیل به هموروئید شده باید بره عمل کنه