2726
عنوان

توروخدا بیایید.یبوست بارداری😭

381 بازدید | 25 پست

الان دوسه روزه نابود شدم یه راه حل غیرازآلو وکاهو واینا بگین سریع جواب بده .شیاف میتونم استفاده کنم؟

زندگی کمی مهربان باش😫

روغن زیتون بخور پنج شش تا قاشق یه دفعه

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم با دکترت مشورت کن من تو بارداری همین مشکلو داشتم شربت لاکسی ژل خوردم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

توی آب گرم بشین مقعدتو چرب کن مدام...اگر چیزی نداشتی برای خوردن عرق کاسنی و هندونه و خاکشیر و غیره نداشتی..یکمی صابون بکن تو مقعدتت یا روغنی چیزی تا نرم بشه بیاد بیرون

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  
ندارم الان توخونه😥

شربت انجیر داری؟ 

فقط هرچی میخوری برای درمان پنج شش تا لیوان بزرگ آب ولرم هم پشتش بخور یه کم راه برو

اصلا نشین

خودش درست میشه

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
دمیترون یا اندانسترون میخوری؟من هروقت روزی دوبار میخورم یبوست میگیرم روزی یه بار مشکلی پیش نمیاره.ول ...

امپولشو توسرم واسم دوبار زدن بعد اون اینجورشدم

زندگی کمی مهربان باش😫
2706