2726

توی عقد  یا عروسیتون

کیا میرقصیدن؟ 

کدوم اقوام و دوستان؟ 

فامیل های شما  یا شوهرتون بیشتر بودن؟ 

کی واستون رقص چاقو رفت؟ 

کسی بوده اقوامشون خیلی کم باشن کسایی که واسش برقصن و همه نشسته باشن😒😒

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

فقط فامیلای من رقصیدن...

خیلی کم فقط خواهر شوهر ام رقصیدن...

رقص چاقو نداشتیم ولی شربت و دختر عموم و یه روز دیگه اش خالم

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من مجردم ولی عروسی دختر دختر خالم من کلاس رقص رفته بودم و از قبل آهنگشو اماده کرده بودن من و یکی از فامیلای اونا بریم که آهنگو سریع قطع کردن فقط من رفتم.فامیلای عروسم بیشتر میرقصیدن.یک اندازه بود مهمونا

چه قسمت زنونه چه قسمت مردونه بیشتر فامیلای ما بودن در حدی ک اگه اونا نبودن تالار خالی خالی میشد

مخصوصا قسمت مردونه ک سه تادایی دارم با دوستاشون اومده بودن ترکونده بودن

قسمت زنونه هم عروسی هرکی رقصیده بودم از اول اومد وسط

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

همه رقصیدن خیلی هم رقصیدن فقط مادرشوهرم نرققصید نه اصلا دور من اومد.. ناراضی بود یه جوری رفتار میکرد همه بفهمن اون ناراضی بود که به چپم.... البته من اون موقع اصلا نفهمیدم الان فیلمارو میبینم فهمیدم

من تک فرزندم .عروسیم فامیل ونگفتم فقط عمه عمو بچه هاشون. خاله ودایی وبچه هاش.....بعد کلا میدونه وزنونه ۴۰ نفر مهمون داشتم عمه هام هرجااهنگ بزنن کمرشون وتکون میدن دراین حد ....بعد عروسی من نرقصیدن......همینجورنشستن گفتن ما توبه کردیم ازرقص🤔خدابهم رحم کرد ک دوستام بودن مجلس دست دوستام بود خواهرشوهرامم اهل رقص نیستن یجور اعتمادبنفس ندارن....رقص چاقوچرتوپرتام کلا خوشم نمیاد نداشتیم

وقت فیلمبرداری که معمولا تو عروسی های ما فامیلای داماد بیشتر میرقصن چون فامیلای عروس دوس ندارن تو فیلم بیفته رقصشون , اونم مثلا خواهرای داماد مادر و خاله و عمه ی داماد یا دختر برادراش همچین کسایی که محرم هستن و یکی هم مادر عروس , وقتی دوربین فیلم برداری خاموشه دیگه همه میرقصن 

ما چون تعدادمون کمتراز خانواده همسرمه اونا بیشتر وسط بودن رقص چاقو نداشتیم حنا خواهرم رقصید 

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

همه رقصیدن هم اینطرف هم اونطرف

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍

همه فامیلا رقصیدن 

من خودم پیرهای فامیلو دعوت نکرده بودم خوشم نمیاد 

رقص چاقو هم خواهرشوهرم تمرین کرده بود 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
من مجردم ولی عروسی دختر دختر خالم من کلاس رقص رفته بودم و از قبل آهنگشو اماده کرده بودن من و یکی از ...

کلاس رقص خوبه؟الان بلدی؟ من صفر صفرم

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2706