2737
2734
عنوان

جون هرکی داری بیا و بگو من چیکار کنم دارم دیوانه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کات کن عزیزم حرفاشونم ببر بزارکف دست مامانت بزاربدونه چه خواهرای خاک برسری داره واقعادرتعجبم چطورمیش ...

اره دقیقا مثلا یه بار رفتن سریع پیش هم به هم زنگ زدن دیگه یاده مادره من نکردن منم احمق خر... اوووف

منم بعدش که زنگ زد خونمون که مثله همیشه توضیح بده منم سلام نکردم باهاش و فقط گفتم الو مامان بیا.

هیچ وقت یادم نمیره وقتی ماشین نداشتیم هر جمعه میرفتن تفریح و یاده ما نمیکردن که ابجی کوچیکم گناه نداره یا نه حای عکساشونم تازه مینداختن.

منه گاو وقتی خالم حامله بود اینقدر خوشحال بودم که نزدیک ۴۰۰ تومن اون نوقع براش میرفتم لباس و گیره میخریدم ولی حیییف.....

2738
اره دقیقا مثلا یه بار رفتن سریع پیش هم به هم زنگ زدن دیگه یاده مادره من نکردن منم احمق خر... اوووف ...

دقیقامشکل ازرفتار خودت بوده که بردیشون بالاحالام عیب نداره ازاین به بعدسگ محلشون کن

به نظر من به مادرت بگو که چه حرفایی پشت سرتون زدن و مادرت هم زنگ نزنه از شون بپرسه که آیا این حرفا رو گفتین یا چرا پشت سر ما حرف زدی ( چون با خضهولات گفتن مامانت رو که مظلوم هم هست به حرفای تو شک میندازن . اونم بخاطر این که بچه هاش رو نگه میدارین نه از سر محبت خواهرانه ). این سری که بچه هاش رو آورد بندازه خونه ی شما بهش محترمانه بگین که ما از پس بچه های تو برنمیام خیلی شلوغ میکنند . اگه این رو بگی به احتمال زیاد دیگه خودش با شما حرف نمیزنه شمام نگین چرا ناراحت شدی یا از دلش در بیارین دیگه ام زنگ نزنید .

عوض اینکه بچه ی یک نمک نشناس رو بزرگ کنید یک کاری برای خودتون دست و پا کنید که وضع مالیتون بهتر بشه اونموقع اونا میان عین کنه میچسبن به شما ولی شما بهشون رو نمیدین 😎 

ببخشید زیاد شد

چه خاله هایی دارین شماها،خاله های من عین دیوارن

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
2706