2737
2734

در مورد دختری ک تهران درس خونده و چادریه چیه؟

آیا اگه خودشون دانشگاه ازاد خونده باشن و دختر دانشگاه تهران بهشون برمیخوره ؟

مثلا احساس میکنن دختره بالاتره ازشون ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه چرا بربخوره!

حالا نوع دانشگاه انقدر مهم نیست!

تفاوت در سطح سواد زیادنباشه بقیه زیادمسئله نیست

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه سلامتی نی نی توراهیم ، پدرومادرم ،خودم و شوهرم بفرست‌،،ان شالله همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم❤

به تنها چیزی که فکر نمیکنن همینه وارد زندگی که شدی اصلا مهم نبست کدوم دانشگاه بودی و چه مقطعی مدرک گرفتی باید هنر و سیاست زندگی مشترک داشته باشی.

مردا هم این چیزا اصلا براشون مهم نیست.دخترا تو قید وبند سطح علمی دانشگاهی که طرف درس خونده هستن

2738

چادر دانشگاه تهران 🙄🙄 چه ربطی داره آخه همسر من علامه خونده من پیام نور تازه خیلی هم خودم و بالا میگیرم و اصن همچین حسی و ندارم مگه چیه خو 😐😐😂😂😂

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

نه 

ما میگیم چه با کمالات

به شرطی که دختره واقعا پر باشه و آدم حسابی ها هم هیچوقت احساس برتری نمیکنن

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
چادر دانشگاه تهران چی؟؟

میگم ربطی تو انتخاب نداره چیز خاصی نیست هر کس ی سبک پوششی داره هر کس هم ی دانشگاهی درس خونده باعث حس اینکه طرف مقابل برتر نمیشه 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2706