2041
2047
عنوان

من دوبار کد تخفیف گنده گرفتم

211 بازدید | 8 پست

یه بار یه میلیون یه بارم هشتصد هزار . شمام امتحان کنید

لینکو کپی کنید تو مرورگرتون اگه باز نشد فیلـتر شکن روشن کنید

سلام
بانی مد در جشنواره بهاره یه بازی جالب و هیجان انگیز داره که تا ۱۰۰ درصد کد تخفیف جایزه میده من بازی کردمو کلی کد تخفیف برنده شدم تو هم همین الان امتحان کن!
https://bani.link/bhr/?id=922420

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
بعدش بابد دو برابر تخفیف ازش خرید کنی😂

نه اون هشتصد هزار صد در صد تخفیف بود من فقط ۱۰ هزار پرداخت کردم.

اون یه میلیون هم نصهد هزار تخفیف فقط ۱۰۰ هزار پرداخت کردم خیلی چسبید 🤣

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

خدایا شر تبلیغات بانی مد رو از سر این سایت کم بفرما🤲🏻

🤣

2039
نه اون هشتصد هزار صد در صد تخفیف بود من فقط ۱۰ هزار پرداخت کردم.  اون یه میلیون هم نصهد هزار ت ...

شانس داریبیییییییییی😐💔من باید دو میلیونو۴۰۰خرید کنم تا یک میلیونش تخفیف بخوره😐💔😑

شانس داریبیییییییییی😐💔من باید دو میلیونو۴۰۰خرید کنم تا یک میلیونش تخفیف بخوره😐💔😑

بخدا تو هیچی شانس ندارم ولی تو این یه مورد. ترکوندم 🤣🤣🤣