2733
2739

من کمرم و صورتم جوش ریز ریز زده

آخه اکثرا میگن بعد خوب شدن جوش میزنی و...

وقتی عاشق میشوی👩‍❤️‍👨همه دنیایت محدود میشود در یک نفر😌در نگاهش😻در صدایش...☺️و چه خوشبختم منی که دنیایم خلاصه شده در❤️تو❤️ تویی که بودنت جبران همه نداشته هایم است🤩 دوستت دارم مرد من👩‍❤️‍💋‍👨💋                  sen hep kalbimin en ğüzeı yerindesin  
ارههههه ولی دو هفته ای خوب شد

برا جاشون میترسم من🤧🤧

شما ماسکی چیزی استفاده میکردی تو این مدت؟ خیارسبز بزارم خوبه؟

وقتی عاشق میشوی👩‍❤️‍👨همه دنیایت محدود میشود در یک نفر😌در نگاهش😻در صدایش...☺️و چه خوشبختم منی که دنیایم خلاصه شده در❤️تو❤️ تویی که بودنت جبران همه نداشته هایم است🤩 دوستت دارم مرد من👩‍❤️‍💋‍👨💋                  sen hep kalbimin en ğüzeı yerindesin  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره من جوش داشتم ولی خب بیشتر شده بود روی بازوهام و صورتم لک هاش موندن.خیلی ناراحتم. 

واسه من خیلی ملتهب شده

2738

کرونا خودش بس نیس عوارض بعدشم باید بکشیم...

کرونا واسه من رفلاکس معده یادگار گذاشت ذلیل شده

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
خیلی بده حتما برو دکتر لکاشون نمونه

والا میترسم از خونه بزنم بیرون دیگه😑

ماسک خیار چطوره؟

برا جوش صورت هم آب برنج خیلی موثره خودم امتحان کردم.و نتیجه داده.

بخوریم یا بمالیم ب صورت؟🙁

بخوریم یا بمالیم ب صورت؟🙁

برنج و یه شب تا صبح تو آب خیس میکنی بعد صبح آبش و جدا میکنی. و روزی دوبار به صورتت میمالی‌.خیلی خوبه .من جوش خیلی ریز تمام صورتم و گرفته بود خیلی خارش ودرد هم د.اشت.با همین روش خوب شد.

زندگی هیچوقت اندازه تنم نشد .حتی وقتی خودم برای خودم بریدم و دوختم...
والا میترسم از خونه بزنم بیرون دیگه😑 ماسک خیار چطوره؟

اره اونم خوبه ولی من شنیدم ماسک های گیاهی خیلی زمان برن تا محصولات شیمیایی. من یه زل ضد جوش داشتم چند سال پیش خیلی خوب بود اسمش سروینا بود اونم بگیر بالاش رنگش صورتیه پایینش سفید

2706