2726

پدر مادرشوهرم ک فوت کرد 

مادرشوهرم تمام مراسم ها و نهار هایی ک میدادن مادر پدرمو دعوت میکرد هر هفته هم براشون حلوا میفرستاد 

الان پدربزرگم فوت کرده باید ب زوووور ب مادرم بگم برا مادرشوهر منم غذا بفرستین(غذای پرسی سفارش میدن ب خاطر کرونا )بهد میگه نه کمه 😑حلوا درست کردن من اونجا نیستم میگم مامان سهم مادرشوهرمو هم نگه دارید ی مدلی سرد برخورد میکنه خو لامصب چرا ابروی ادمو میبرید اون اونهمه براتون ارزش قاءل شده فرستاده 

سهم خودتوبده بهشون خودم ی چی درست کن بخور

خو نزدیکان اونجا تو خونه غذادمیخورن منم ی نفرم مادرشوهرم سه نفر زشته ی غذا بدم 

حلوا ی کوچولو تو نایلون فریزر ریخته بود بخدا گفتم ابرو ریزیه سهم خودمم ریختم روش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خودت درست کن بفرست قشنگ تزیینشم کن غداهم بگیر  ببر😑

چی درست کنم حلوا؟بلد نیستم که 

عزیزم مراسما هم نزدیکا تو خونه ی پدر بزرگمیم چجوری از اونجا من غذا درست کنم بفرستم براشون در ثانی شوهرمو چ کنم

خو نزدیکان اونجا تو خونه غذادمیخورن منم ی نفرم مادرشوهرم سه نفر زشته ی غذا بدم  حلوا ی کوچولو ...

خودت یه دیس حلوا درست کن یه مقدارشو ببرس برا مادرشوهر بگو مامانم براتون فرستادت 

❌لطفابخاطر طولانی بودن نام کاربریم ریپلای نکنید

عزیزم اگ نمیده مادرت و بعدا برات حرف در میاره خودت برو از یه غذا خوری 3 تا غذا ببر بده ب مادر شوهرت 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

خودت درست کن ببر 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

دیگه چاره چیه

خودت از بیرون غذا بگیر و حلوا

الان خداروشکر همه چی آماده هست بعد ببر برای مادرشوهرت بگو برای مراسم هستش

به مامانت هم بگو که در جریان باشه  اگر مادرشوهرت زنگ زد تشکر کنه  مامانت از همه جا بیخبر نباشه

برای اولین بار حق روبه مادرشوهرمیدیم😅

البته اینم نگاکن که شایدمادرت دستش تنگ باشه وهزینه براش سخته ولی مادرشوهرت داراترباشه اگه میتونی خودت حلواوغذاآماده کن بفرست خدایی زشتم هست 

😳😳😳 چه رسم عجیبی دارین

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2706