2737
2734
عنوان

بخاطر دخترم.

| مشاهده متن کامل بحث + 3283 بازدید | 260 پست
طلا هام  رو چند سال پیش فروخت خونه خرید ولی الان دست مستاجره

اگه واقعا نداره که نمیتونی کاری کنی

ان‌شاالله دست و بالش باز شه.دیگه تلخ نکن به کام‌خودت همه چی و.

ولی اگه داره و نمیده،اصرار کن

آخه طلبکارم هست الان دوروزه اصلا جوابمو نمیده چ جوری پولمو بگیرم

یاد رضا عطاران تو فیلم ترش و شیرین افتادم

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی عقلش به این فکرای اقتصادی رسیده 

پس  هز زرنگیشه 

می تونه برات پول جور کنه 

دختر من کوه تجربه هستم سکوت کردن و قانع شدن بدترین کارت مخصوصا حالا که پای بچه درمیونه

دعوا راه ننداره 

محکم و جدی باهاش حرف بزن  

چ جوری ازش پولو بگیرم

بگو هر جه سریعتر پول سیسمونی رو جور کن مامانم گفته میخوام بریم خرید...بگو نمیتونم بگم پول خرج شد...مجبور میشه از ی ج قرض کنه

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2731
خوب از پدر ومادرش یا خواهرش قرض کنه یا وام بگیره  مادر و پدرتون حتما ناراحت میشن کارتون خوب نبو ...

اصلا اجازه هم نگرفت اگه بهم میگفت قبول میکردم یه تومن خرید کنم بقیشو بهش بدم اینکه آدم حسابم نکرده دلم میسوزه و زورم میاد

بله من رمز کارت اونو دارم 

دست اخر اگه نداد به پدرمادرت بگو دادم شوهرم خرج بیمارستن و کرایه خونه رو داده یه بار که جلو همه کوچیکش کنی دیگه غلط زیادی نمیکنه اگرم واقعا نیمخوای بگی اینطوری تهدیدش کن که میگی

2738
واقعا بعضی مردا چقد خوبن که به همسراشون پول میدن میگن خرید گن کن تا حالا هیچ وقت خرید نکردم مثلا او ...

مرد هر جور بدر بیاری همون میشه بخاطر کوتاه اومدن و قناعت هیچ زنی مدال نگرفته فقط مرد پررو و بی مسئولیت میشه

میگه وظیفشون بوده پول سیسمونی رو بدن اینکه چ جور خرج شده ب کسی ربط نداره

وااااااااای فشارم رفت بالا چقدرررررررر پرروئه؟

2706