2737
2734
عنوان

بخاطر دخترم.

3283 بازدید | 260 پست

پنج ساله ازدواج کردم شوهرم آدم بدی نیست.ومن باردارم تو یه شهر دیگه دور از خانوادم.پدرم پول سیسمونی رو داد ک باسلیقه خودم خرید کنم اما دوروز بعدش تست کرونام مثبت شد و بستری شدم شوهرم با پول سیسمونی من رو ترخیص کرد بعدش با پول سیسمونی کرایه خونه رو داد  بقیشم نمیدونم چ جور خرج کرده حالا چهار هفته دیگه زایمانمه هیچی برا بچم نخریدم  شوهرم لباس کهنه بچه خواهرش آورده میگه دستم خالیه بعد براش میگیریم اگه زایمان کردم مامانم بیاد بگم پول رو چیکار کردم؟؟؟اگه فامیل بیان دیدن بچه پدر و مادرم  خجالت می کشن چون همه فکر میکنن اونا برا نوشون چیزی نخریدن .خودمم اصلا دلم راضی نمیشه ک لباس کهنه تن بچم کنم؟هرچی میگم ک حداقل پانصد بده برم چندتا لباس و حوله براش بخرم میگه ندارم نمیخوام از حق بچم کوتاه بیام بنظرتون چیکار کنم ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خدا بزرگه نمیخوام تو دلتو خالی کنم اما با این وضع خودتو اماده کن واسه مشکلات بزرگتر ... بشین دعا کن بچت سالم باشه خدانکرده گرفتار دوا دکتر نشی والا لباس که مهم نیست ...شوهرتم بفرست دنبال پول دراوردن از هر راهی شده

2706