2726
عنوان

باز تو جا کارتی شوهرم شیشه بود😔

1218 بازدید | 40 پست

شوهرم خیلی حالش بد بود نمی خواستم بره سرکار صبح هم پسرم بیدارش کرد زودی ابجوش براش اماده کردم ریختم تو فلاکس. مدام مثل همیشه داشت ناله می کرد که دستو پاهام خواب میره و درد می کنه ته حلق و زبونم احساس خشکی شدید می کنم. داشتم جاکارتی و کارت سوختش بش میدادم بذاره تو جیبش دیست کشیدم انگاریه چیزی  ناهمواره نگاه کردم زیرکارتش دوباره شیشه بود.خدایا این عذاب تا کی  😔اگه پسرم میدید و رو کنجکاوی برش میداشت یا میخوردش چی😔خوش بحالتون زندگی های عادی دارید من حتی فوبیا دارم پسرم بره تو ماشین شوهرم

شیشه میکشه؟ بردینش کمپ تاحالا؟

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حتمنم مال خودش نبوده مال رفیقاش بوده 😐😐

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

ادم معتاد خیلی بده

من خودم بین هرچی معتاده بزرگ شدم از هر نوعیش

تو ک بچه ام داری تنها راهش اینه. بزاریتش کمپ بعد یک دوره ام کمه ترک نمیکنه. دو دوره یا سه دوره باید بمونه خوب میشع ناراحتم‌نباش

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2706