2733
2734

سلام بچه ها کسی تجربه ای با ایشون داره در خصوص ivf؟

بهم آمپول elonva داد و قیمت آی وی افش حدود ۲۰تومن میشه بدون تعیین جنسیت اما جاهای دیگه بین ۶ تا ۷ هست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ابن سینا رفتم حدود 10-11 تومن میشه کلا همه چی

خب قیمتش بالاست

باید ببینی که ارزش این همه هزینه رو داره

یعنی درصد موفقیتشون بالاتره، رسیدگیشون بیشتره یا همینطوری الکی گرونه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

[QUOTE=185704774]من ابن سینا رفتم حدود 10-11 تومن میشه کلا همه چی خب قیمتش بالاست باید ببینی که ارزش این همه هزینه ...[/QUOTE موفق شدی با ابن سینا؟

من ابن سینا هم رفته بودم.

نمیدونم چرا قیمتها انقدر اختلاف دارند.

شما تعیین جنسیت هم کردی؟ و قیمت اون چقدره؟

آمپول elonva رو هم زدی؟

[QUOTE=185704774]من ابن سینا رفتم حدود 10-11 تومن میشه کلا همه چی خب قیمتش بالاست باید ببینی که ارزش ...

نه گلم هنوز انتقال ندادم

نه تعیین جنسیت نکردم فقط شنیدم ده تومن اضافه میشه دیگه نمیدونم چقدر درسته

آمپولو نمیدونم تو چه مرحله ای میزنن؟ 

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
[QUOTE=185704774]من ابن سینا رفتم حدود 10-11 تومن میشه کلا همه چی خب قیمتش بالاست باید ببینی که ارزش ...

شما تعیین جنسیت کردید؟؟لطفا بگید کجا رفتید و نتیجه چی شد؟؟

لطفاً برای آرامشم صلوات می‌فرستی 😘 
2738