۱۰روز گذشته از کرونا ولی لرزش تموم نمیشه وقتی که سرم میزنه تمام بدنش خیس آب میشه و لرز داره ولی تب نداره به نظرتون چی کار کنم چرا بعد ۱۰روز خوب نمیشه،،ببرمش حمام؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

داروی امام کاظم و دسر انجیر سودمند بده

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
نه کروناییا حموم برن بدتر میشن

من خودم یه کروناییه حرفه ای هستم! همه دورمون کرونا گرفتن خودمم گرفتم از اون بداش. حمام واسه کرونا عالیه. کوتاه باشه البته. با آب گرم. 

یه خانم مستقل و قوی 
اره دارو داره،،ولی چون ازمایش کرونا نداده دارو کرونا هم ننوشتن

خب تست بدین

دارو بگیره بهتر میشه

لازم شد بستریش هم بکن

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
من خودم یه کروناییه حرفه ای هستم! همه دورمون کرونا گرفتن خودمم گرفتم از اون بداش. حمام واسه کرونا عا ...

شما حرفه ای شدی!من تو تب و لرز کرونا بودم که حالم خیلی بدتر شد و عفونت ثانویه ریه گرفتم بخاطر پایین آمدن ایمنی بدنم.اطرافیان شما کسی اینجوری نشد؟دارم خفه میشم دارو اثر نداره

حمام نبر.من بعد چهارده روز از کرونا دیروز صبح غش کردم و فشارم رفت رو هشت.ولش کن حمامش نده،خوبه تب ند ...

یعنی با حمام ممکنه غش کنه،،اکسیژن هم براش گذاشتم تو حمام

2706