2726

چند مدت پیش لومد گفت بخاطر داداشم منصرف شدم فرداش اومد دوباره  منم گفتم بزار فکر کنم بعد گفت چی شد گفتم هنوز فکرام مونده خلاصه هیچ خبری از هیچ کدوممون نشد عیدم بهم تبریک نگفتیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم یک ماه نامزد بودم و بهم خورد درکت می کنم من همش خودمو محکوم می کنم ولی این روزا دور و برت رو پر کن از انرژی مثبت و عبادت 

این روزای ما هم می گذره توکل بر خدا

منم یک ماه نامزد بودم و بهم خورد درکت می کنم من همش خودمو محکوم می کنم ولی این روزا دور و برت رو پر ...

باز شما یک ماه بودین یکسال خیلی بده خداروشکر کن .. چرا جدا شدین ؟

چرا جدا شدین؟ از طدف شما بود یا اقا

کلا از طرف اون

خودش کمی بی شعور بود 

پدر مادرش شدیدا متوقع و اهل دخالت 

هر روز بینمون دعوا بود اونم سر چی؟ جهازت مارک باشه ، خداهرت ب مامانم ز برنه، بعدازظهرا چرا میخوابی ؟ پولات رو چیکار میکنی؟ غذا بلد نیستی درست کنی( هنوز من عقد بودم نمیدونم اینو از کجاشون دراوردن ) دنبال پول مایی... چرا مرغ نمیخوری!!!! 

این بود دلایل طلاقشون

باز شما یک ماه بودین یکسال خیلی بده خداروشکر کن .. چرا جدا شدین ؟

تقصیر من بود زود رنج بودم و احساسی

بهم می گفت مو رنگ کن و گاهی لباس فلان رنگ بپوش و از این جور چیزا

منم یه بار بهش گفتم که از مردایی که از زناشون ایراد می گیرن ناراحت می شم آخه غلط کردن روز اول چشاشون باز نکردن 

دیگه ناراحت بود منم بهش گفتم منو همینجوری می پذیری بعد از چند روز گفت تفاهم نداریم خلاص

به نظرت حق با کیه

2706