2410
2553

بی قراری میکنه همش بغلمه شانه درد گرفتم اسهال شده نمیدونم شاید میخواد دندون در بیاره خیلی نگرانم مادرم میگه اسهال آب بدن رو کم میکنه باید حتما بستری شه از طرفی میترسم بچه رو تو بیمارستان ببرم شما میگین چکار کنم چند شبه نه خودم نه مادرم خواب نداریم

برا دندونشه حتما 😓اگه اسهالش ببخشید معذرت ی بویی مثل بو استفراغ داره از دندونشه

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤

سلام عزیزم تو گوگل سرچ بزن 

اسهال کودک 8 ماهه نی نی سایت 

تاپیکایی ک میاد رو بخون

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرت چی میگ

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2456

اصلا دندون نداره؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2714

ببین برو داروخونه ی پودرهایی هست من اسمش یادم  نمیاد فکر کنم کیدی لاکت باشه بگیر داخل ابمیوه قاطی کن بده احتمالا از دندونشه بعدم ب این زودی بستری نمیکنن نهایت ی سرم بزنن

من باهاش قهرم‌ 

ای وااای چرا

خیلی سخته بعد بچه تا زندگی برگرده خیلی درکت میکنم

پدی لاکت عالیه بخوره خوب میشه واسه هر دردی درمونه کولیک و... 

وای پسرمن ۹ماهشه یک هفتس اینجوره مال دندونه بخدا داغون شدم همشم باگریه پا میشه نمیتونم ساکتش کنم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
فدات

منو زد منم گفتم لباسام طلاهام‌مال خواهرت و مادرت  البته طلاهام‌اوردم الانم التماس میکنه بیا ولی گفتم خونه بابات بزن به نامم تا بیام اخه شوهرم برا باباش کار میکرد قرار بود خونه داشته باشم خیلی ناراحتم

2706