2733
2734
عنوان

به دنیا اومدن بچه خواهرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1000 بازدید | 33 پست
قهرباش ول کن بابا اشتی هم بکنی ادم ها تایه مدت خوبن بازم رفتارزشتشون ادامه میدن باهات تجربه کردم ک م ...

خیلی ارامش دارم باهاش حرف نمیزنم..ته دلم راصی نیستم اشتی کنم..خواستم ببینم واکنش بقیه چیه تو شرایط من

دوس دارم مادر شوهرم ،شوهر کنه...واسم دعاکنید😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش به حالت ،شوهر من بود منو از وسط نصف میکرد اگه کاری نمیکردم 😄😄😄😄

نه بابا اون خودش میگه اصلا دوس ندارم باهاش اشتی کنیم..واکنشی هم تا حالا برای چشم روشنی بچش نداشته

2728
این چه قهریه که بهم دیگه کادو وعیدی میدید؟؟؟😅

😂😂اخه بخاطر مادرش میان همیشه حونمون..دیگه اون به پسرم کادو تولد داد منم باعیدی جبران کردم

خوش به حالت ،شوهر من بود منو از وسط نصف میکرد اگه کاری نمیکردم 😄😄😄😄

تو با مادرشوهرت یه جا زندگی میکنی مگه؟!!!

دیگه اگه شوهرش این اخلاقم نداشت که هیچ🤦‍♀️

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1
2738
چجوری اصلا دوس ندارم اشتی کنم

اون چجوری بدون آشتی کردن کادو داد شما هم همونجوری

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

منم با خواهر شوهرم چند ساله قهرم 

بچشم به دنیا اومد نرفتم ن تبریک گفتیم ن کادو دادیم بچش فک کنم الان ۱سالش شده البته وقتیکه اون خونه مادرشوهرمه ما نمیریم وقتی هم ک ما هستیم اونا نمیان 

میتونی بزاری زایمان ک کرد اگراومد خونه مامانش بری کادوشو اونجا بدی

زایمان کرده اره اینم فکر حوبیه

چرا خواهر برادری دعوا کردن

شوهرم با مادرش سر یه موصوعی مشکل داشتند.خواهرا اومدن باشوهرم دعوا گرفتن

2706