2410
2553
عنوان

مثل سگ پشیمونم از همچین مردی بچه دار شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1427 بازدید | 85 پست
ای جان عزیزم. خیلی بده . کاش خانوادت یه کم بیشتر هواتو داشتن. خانواده من قبلا خیلی بیشتر هوام و داشت ...

راستی گلم منم پرولوتون میزنم تو تاپیکات دیدم بچتون وزنس چقد بود و این هورمون چه تاثیری روش داشت و....ممنونم میشم جوابم رو بدین.من هفته 33هستم 

.🌸🌹🌼🌹🌸.

از تخفیفات افق کورش استفاده کن خیلی چیزا ارزون  تر میشن کرایه هم کم می گیره یا رایگان با اولین سیم کارت هم تخفیف زیاده  اینستا داری او کالا رو فالو کنی؟؟؟

📌متولد ۷۷ نیستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره خریت کردم نباید انقدر تحمل میکردم. تا حالا هم نخواستم پیش خانوادم رسواش کنم هی خودمو راضی نشون د ...

بهش بگو بیشعور فقط با یه کفن میری اون دنیا 

هیچی نمیبری 

پس اگه مثل آدم زندگی نکنی ولت میکنم میرم

خونه تون را عوض کنید برید یه جا که آسانسور داره

واقعاااااااااا دلم شکست با حرفاس همش میگه گوست گرونه مرغ پیدا نمیسه باور میکنی چند شبه خوابه آلوچه م ...

الهی فداتشم عزیزم 

سومین کاربریمه نترکونید بابا 🤗یه پسر دارم تا نداره ♥️خدایا پسرمو از بندگان صالحت قرار بده از دست شیطان صفت ها در امان نگهدار امین. واسه حاجت هام یه صلوات بفرستین دوستان واسه آرامشم ممنون عزیزانم 🤗♥️😘
2720
خب اگه خونه وماشین داریدپس اندازبرا چیه؟ بعدم ‌درماه یه مبلغ مشخصی براپس اندازنه اینجوری من شوهرم ...

آره خونه و ماشین داریم. میخواد خونه رو بزرگتر کنه ولی نمیشه که از چیزای واجب بگذری برای پس انداز.  آفرین درست میگی متاسفانه من سیاست ندارم ولی جونم به لبم رسیده واسه همیشه این بازی مسخره رو تموم میکنم دیگه تحمل نمیکنم

بهش بگو بیشعور فقط با یه کفن میری اون دنیا  هیچی نمیبری  پس اگه مثل آدم زندگی نکنی ولت م ...

آره خونه هم خیلی رو مخمه اینجوری نمیشه باید یه جای آسانسور دار بخریم با بچه خیلی سخته گیر افتادم این بالا

آره خونه و ماشین داریم. میخواد خونه رو بزرگتر کنه ولی نمیشه که از چیزای واجب بگذری برای پس انداز. &n ...

البته زندگیتم بادعواخراب نکن اول سعی کن آروم ومنطقی باهاش حرف بزنی بعداگه جواب ندادازاون در وارد شو واصلاازموضع خودت کوتاه نیا

2714

۱:غذا درست کن بخور قبل اومدنش.برا اون نذار.بگو فلان چیز و نداشتیم

۲:لیست خریداتو نزدیکای برگشتنش به خونه براش اس ام اس کن

۳:وقتی میگه یادم رفت همون لحظه ازش پول بگیر .برو به جای یه بطری ۵تا بطری شیر بخر

۴:وسط'جمع ازش بخواه.مثلا مهمون داشتی بگو میوه نداریم برو بخر

۵:بگو رفتم دکتر گفته بچه وزن نگرفته و کمبود کلسیمو...داره .مادر باید همه چی بخوره

۶:مرحله ی آخر قهر کن برو خونه پدرت تا آدم شه

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!
نمیره خونمون طبقه پنجمه میاد بالا دیگه بکشیش نمیره پایین. میگه قبلش زنگ میزدی میگفتی در حالیکه مثلا ...

بعضی از مردها خودشون کامل آمار همه چیز خونه رو دارن و اگه تموم شه بلافاصله میرن میارن، 

اما بعضی دیگه که پدر خودم جزوشون باید براشون بنویسی تا بیارن فراموش کارن ما براش می‌نویسیم چی میخوایم قبل از برگشتش هم باهاش تماس میگیریم و دوباره چک میکنیم که چیزی رو فراموش نکرده باشه به خساست ربطی نداره آقایون نسبت به خانما زیادی فراموش کارن

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
میرم فالوش میکنم مرررررسی

ما طبقه سه هستیم خیلی خیلی سخته 5 چرا اسانسور نداره

سومین کاربریمه نترکونید بابا 🤗یه پسر دارم تا نداره ♥️خدایا پسرمو از بندگان صالحت قرار بده از دست شیطان صفت ها در امان نگهدار امین. واسه حاجت هام یه صلوات بفرستین دوستان واسه آرامشم ممنون عزیزانم 🤗♥️😘
۱:غذا درست کن بخور قبل اومدنش.برا اون نذار.بگو فلان چیز و نداشتیم ۲:لیست خریداتو نزدیکای برگشتنش به ...

خیلی ممنون راه حل های خوبی ارائه دادی عزیزم. این تو بمیری دیگه از اون تو بمیری ها نیست

خیلی ممنون راه حل های خوبی ارائه دادی عزیزم. این تو بمیری دیگه از اون تو بمیری ها نیست

قاطع باش ولی دعوا نکن

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!

به پدرت بگوباهاش صحبت کنه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2706