2733
2734

نمیتونم بی تفاوت باشم 

البته چیزی بروز نمیدم اما دلیل این کارش چی میتونه باشه؟ جز فضولی تو زوایای پنهان زندگی من؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا فعلا اون پیگیر منه با دوستا و همکارای من رل میزنه  اونا هم که از خداشونه چهار تا حرف علی ...

چ دوستا و همکارای بیخودی😐

نمیشه با اونا قطع ارتباط کنی؟! 

کاش همونجور که بی دلیل یهو دلمون میگیره و ناراحت میشیم، بی دلیلم یهویی خوشحال بشیم =)
2738
حالا دوست نیستن  منم انتظار دوستی ندارم  ولی همکارن دیگه تو محیط کارم هستن ، مجبوری بای ...

از همکار دوس و رفیق در نمیاد

۱۶ ساله کار میکنم

فقط یه دوست خوب دارم

من خودم خونه خریدم .اما اصلا محل کار به کسی نگفتم

جای که منافع ادمها بصورت مشترک باشه.همه زیر آب همو میزنن

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
اره دقیقا  یه اشتباهی چهارسال پیش کردم هنوز هم تلفاتش تموم نمیشه

من خیلی وقتها از آدمها ناامید میشم

اینهمه خوبی کن

آخرش ادم بدی میبینه

یا یه کارهای از ادمهای میبینه که آدم دلش خالی میشه

دیروز با خانومی قرار گذاشتیم.رفتم.سر قرار با ماشین دور دور کردیم.بهم گفته بریم دور دور.بعدش منو مغازه برده.یه مانتو برداشته.میگه پولشو بده‌.بهش میگم.هنوز نیم ساعته اشنا شدیم.این رفتارها یعنی چی

بهم میگه. میخوام مردانگی تو ببینم

عاشق کوه و طبیعت و گردش.

چیکار به همسر سابقت داری اخه

زندگی است دیگر گاهی خسته ت میکنه خیلی خسته ت میکنه،اونقدر ک دوست داری خودکارتو بذاری لای صفحات زندگیت وُ یه مدت بری سراغ خودت،هیچکیو نبینی باهیچکس حرف نزنی،حتی نفسم نکشی اما مشکل از اینجاست بعد ک برمیگردی میبینی یک نفر خودکارو از لای کتاب زندگیت بیرون کشیده و توهم یادت نمیاد کدوم صفحه بودی گم میشی...و هیچی توی دنیا بدتر از این نیست ک ندونی کوجای زندگی هستی
2706