2726
عنوان

زایمان طبیعی راحت کسی داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1803 بازدید | 149 پست
یه پیج دارم اتفاقا مخصوصا خانم‌ها دقیقا از قر دادنِ خانم‌های خارج از ایران تو بیمارستان فیلم میزاره ...

کو کو بده پیجشو منم ببینم 😄😄

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
[QUOTE=185704752]بیمارستان قر میدادی یا خونه انجام دادی عزمن کیسه ابم پاره شد دوش اب گرم گرفتم رفتم ...

چه مدل قری؟

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=185704752]بیمارستان قر میدادی یا خونه انجام دادی عزمن کیسه ابم پاره شد دوش اب گرم گرفتم رفتم ...

اره منم قبول دارم انگار بدن سر میشه

پس فقط موقع زایمان باید قر داد 

فکر کردم میتونی موقع ورزشهای قبل از زایمان هم قر بدی 

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸
2728
چه مدل قری؟

قر با آهنگ کی بلده خوب قرش بده 

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
پریسا و نرگس اینجا آنجا همه جا😂😂😂😂 نرگس دارم سکته میکنم حرفای این خانومارو خوندم 

ما همیشه در صحنه😂😂😂

ببین پریسا منم زایمان اولم اینطور بودم انقد ترسیدم دفعه اول که رفتم بیمارستان که بچه زیر دلم سفت شده بود اصلا یه وضعی  اما اینو به هم خانومای که زایمان طبیعی نداشتن میگم واقعا به اون وحشتناکی که بقیه میگن نیس 

من خواهرشوهرمم باردار بود همین مشکل داشت بازم این حرفارو زدم بهش اونم بعد زایمانش گفت این مردم دیگه هرچی بگن نمی ترسم چون زمین تا آسمون فرق داشت با چیزی که میگفتن

[QUOTE=185704929]چه مدل قری؟[/QUOTE

یادتونه سرصف مدرسه بهمون ورزش میدادن؟؟پاهابه عرض شونه بازمیکردیم بعد کمرو میچرخوندیم؟؟؟؟😄😄دقیقا همون..الانم که باردارم به امید قرررمنتظرزایمانم😜😜واقعا عالی بود چون من از4سانت که زنگ زدم مامای همراهم بیاد تانیم ساعت بعدکه اومد بدون دردشدم 10سانت بردنم زایشگاه..

چشم برهم زدنی مردکوچک من بزرگمردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم💓💓
قر با آهنگ کی بلده خوب قرش بده

تو اینستا میدیدم قر از ناحیه باسن میدادن نه مث این رقص های فارسی معمولی ...شاید قر خودشو داره باید قبلش سرچ کنیم

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...

کی گفته زایمان طبیعی مثل پریودیه😐😐😐

هزار برابر بدتره البته به بدن طرف هم مونده خلاصه که من طاقت نیاوردم بعد ساعتها درد همسرم رفت درخواست داد سزارینم کردن اون قدیم بود سزارین درد داشت ۲۱ماهه از سزارینم میگذره هنوز من دردی حس نکردم خیلی خوشگل تمیز راحت😉

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍
اره منم قبول دارم انگار بدن سر میشه پس فقط موقع زایمان باید قر داد  فکر کردم میتونی موقع ورزش ...

من کلاس ورزش بارداری هم میرفتم..فقط یادمه اون مربی شنا میگفت اگر اخر بارداری نمیتونین برین پیاده روی روزی ده دقیقه قربدین توخونه کار همون پیاده روی انجام میده

چشم برهم زدنی مردکوچک من بزرگمردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم💓💓
ما همیشه در صحنه😂😂😂 ببین پریسا منم زایمان اولم اینطور بودم انقد ترسیدم دفعه اول که رفتم بیمارستا ...

میدونم طبیعی ترس داره ولی به جای اینکه انقد بترسونن همه رو باید راه حل بدن که تو اون لحظه چیکار کنن نه اینکه طرف و زهره( ظهره ضهره ذهره) ترک کنن 😂😂😂

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸
کو کو بده پیجشو منم ببینم 😄😄

الان میفرستم

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2706