2726
عنوان

زایمان طبیعی راحت کسی داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1803 بازدید | 149 پست
برادوقلو ک سز نمیکنن مگر

نه عزیزم فرقی نداره! 

شرایط مادر و بچه خوب باشه زایمان طبیعیه به تعدادش مربوط نیست

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزم  ان شاالله همیشه سالم و سلامت باشید هم خودتون هم خانوادتون زیر سایه امام زمان با ...

مرسی عزیز دلم 😚😚😍

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
من هنوز باردار نشدم گلم ولی میخوام اطلاعاتمو بالا ببرم و کلاسای امادگی بارداری برم چرتو پرت که ...

اگه طبیعی فیزیولوژیک بخوای پزشکت هم کلاسای ورزش بهت معرفی میکنه شب قبل از زایمان هم یه چیزایی میگه بخوری مث زعفران و خاکشیر و...دهانه رحم رو باز میکنن کمک میکنع همه اینا

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
2728
الان داشتم یه مقاله میخوندم ظرفیت تنفسی بچه هایی که طبیعی به. دنیا میاند بالاست چون اب ریه طی رد شد ...

من زایمانم طبیعی بود الان باردارم وحتماااااا میخوام طبیعی زایمان کنم..ببین واسه منم دقیقا شبیه دردپریودی بود..این که دوستت گفته کسی که درد پریودنداره سخته براش کاملا اشتباهه چون من درد پریود ندارم زایمانمم به همون شکل دردکوچیک زیرشکم موقع پریودی بود..قطعا بهترین انتخاب زایمان طبیعی..فقط من تامیتونستم قررررررردادم و واقعااااااااامعجزه کرد سریع دهانه رحمم باز شدوقتی فول شد پزشک وماما تعجب کردن اونم بدون سرم وامپول القای درد

چشم برهم زدنی مردکوچک من بزرگمردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم💓💓
من زایمانم طبیعی بود الان باردارم وحتماااااا میخوام طبیعی زایمان کنم..ببین واسه منم دقیقا شبیه دردپر ...

بیمارستان قر میدادی یا خونه انجام دادی عزیزم ؟

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸
اره شدتش زیادتره ولی میدونی انگار اشنایی با اون درده ادمو تسکین میده منکه با چیزایی که الان خوندم ...

چرا نمیری طبیعی اپیدورال؟

هم مزایای زایمان طبیعی که گفتی رو داره،به علاوه اینکه دیگه دردی نخواهی داشت 

هم از عوارض سزارین در امان میمونی 

کلا زایمان میشه برات یه خاطره خوب

الان خیلی‌ها میرن طبیعی اپیدورال،راضی هستن خیلی خوبه 

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
بیمارستان قر میدادی یا خونه انجام دادی عزیزم ؟

😄😄😄 فک کن یکی با یه شکم تپلی وسط بیمارستان

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

منظورم موقع بستری بود 

موقعی که درد میکشی میتونی قر بدی تا دردش کم بشه 

ولی ی سریا از سه هفته قبل از زایمان شروع میکنن ورزش کردن قر میدن تا هم بدن آمادگی پیدا کنه هم عضله ها شل شه 

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸

یه پیج دارم اتفاقا مخصوصا خانم‌ها

دقیقا از قر دادنِ خانم‌های خارج از ایران تو بیمارستان فیلم میزاره گاهی😂برای آمادگی زایمان

اخرِ خنده‌است

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

[QUOTE=185704752]بیمارستان قر میدادی یا خونه انجام دادی عزمن کیسه ابم پاره شد دوش اب گرم گرفتم رفتم بیمارستان به محض اینکه بستری شدم قرررر دادنم شروع شدببین واقعا معجزه میکنه خاله م 3هفته بعدمن زایمان داشت 2تا زایمان قبلش خیلی سخت بود میگفت قر دادن الکیه..حالا خودش دردداشت وناچار شد قر بده ومیگفت معجزه بوداین قر..من 5سال پیش توهمین نی نی سایت که خواننده خاموش بودم درباره زایمان وخاطراتش میخوندم یه مربی شنا بود که میگفت من خارج ازکشورم موقع زایمان قر بدین دردی نمیاد سراغتون وواقعا درست گفت

چشم برهم زدنی مردکوچک من بزرگمردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم💓💓

منم فک میکنم زایمان هر کس یجورایی مث پریودشه چون عمم که میگم آسون بدنیااومد دخترش خیلی پریودهای پر دردی نداشت ...شاید اینجورآدما که یکیش هم خودمم آستانه دردمون بالاس که فک میکنیم پریودهامون کم درده ...چون من چن باری بخاطر عفونت در پریودی در حد مرگ درد کشیدم ولی شوهرم هر چقدر میخواست ببره دکتر نمیرفتم میگفتم الان خوب میشه ...در حالی که دوستام میگن با این دردا میرن دکتر ...من چکاپو میرم ولی با درد پریود دکتر نمیرم حتی اگه خیلی بد باشه تا حالا چن باری اتفاق افتاده

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
2706