2733
2734
عنوان

لگن درد ایا از نشانه های بارداری هست؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125716 بازدید | 146 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
وای ایسان دلم شاد شد نکنه حامله ای دختر!!!درد لگنم هنوز داری؟؟؟

اسی جان کاش وقتی تاپیک میزنین و از دوستان درخواست کمک داری بعدشم بیای و بگی که باردار بودی یا نه، چون همه  دوستان کا تاپیکتو خوندن دوست دارن بدونن باردار بودین یا نه، بعدشم اومدین هم ولی چیزی نگفتین، اینجا همه مادرای منتظری هستن که اگه بشنون یکی باردار شده چقدر خوشحال میشن، 

خدایا شکرت!!!    
اسی جان کاش وقتی تاپیک میزنین و از دوستان درخواست کمک داری بعدشم بیای و بگی که باردار بودی یا نه، چو ...

سلام شما باردار بودید؟

در مملکت چو غرش شیران گذشت و رفت.. این عو عو سگان شما نیز بگذرد
فک کن ی دونه اندازه لوبیا تو دلت داره رشد میکنه اونوقت چ فشاری ب لگنت میاد ک درد بگیره؟؟؟؟؟؟ حالا اگ ...

گلم هیچ ربطی نداره من سسر دخترم وقتی فهمیدم حاملم که ۳ ماهم بود و  اولین سونو ان تی بود. و از هفته  اول  ترک شکم و لگن درد شدید و تهوع داشتم  و کل ماه رمضونم روزه گرفتم  ازمایشام منفی بود تست هم منفی بود از سونو فهمیدن باردارم   بعضیا  علائمشون لگن درد  من خودم ۱ سالو ۳ ماه فقط رو مبل تک نفره میخابیدم اونم نشسته