بچها من و نامزدم صبح که بیدار میشیم باهم چت میکنیم و اینا صحبت میکنیم تا یازده شب سرکاره و وقتایی که دستش خالیه واقعا جوابمو میده ولی بعضی وقتا انلاینه جواب منو نمیده یا تو اینستا کسی رو فالو میکنه پیام منو سین نمیزنه تو بیوشم حلقه و قلب زده😐😂🤦🏻‍♀️نمیدونم من حساسم یا اون کرم داره خیلی دارم اذیت میشم دوس ندارمم بهش بگم و سر این چیزا تلخی بندازم چیکار کنم☹

قوی اما بی حس❄🖇

تورو خدا اگه قبل عقدی  هیچی به روش نیار اشتباه منو تکرار نکن😔

انشالله خوش بخت شی 

میدونم جاش نیست و کارم اشتباهه ولی میشه برام دعا کنین التماستون میکنم اسمم طاهره اس به دعاتون احتیاج دارم تورو خدا دعا کنین مشکل عشقم حل شه و برگرده و باهام آشتی کنه و به زودی زود عقد کنیم 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تورو خدا اگه قبل عقدی  هیچی به روش نیار اشتباه منو تکرار نکن😔 انشالله خوش بخت شی  میدون ...

☹ایشالا مشکلت حل میشه توکلت به خدا باشه عزیزم برات دعا میکنیم حتما♥️

قوی اما بی حس❄🖇
2731
☹ایشالا مشکلت حل میشه توکلت به خدا باشه عزیزم برات دعا میکنیم حتما♥️

فدات شم انشالله خدا خیرت بده و خوشبخت شی 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
منظور از نامزد نامزد واقعی و رسمی هست یا دوست پسر؟

قبل عقد باهم در ارتباط بودیم خب چن سری که باهم رابطمون کامل تموم شد رف با یکی دیگه تو رابطه واسه همین بهش شک دارم با اینکه اون داره هرکاری میکنه اعتماد منو جلب کنه🤦🏻‍♀️

قوی اما بی حس❄🖇

بیخیال عقدی حساسی من شوهرم بهم پیام میده نگاه نمیکنم والا حوصله داری تا ابد بیخه ریشته حتی خدایی نکرده شیطنت کنه

بگذار وبُگذَر روزهایی که روز ما نیست روزگاری روز ما میرسد
بیخیال عقدی حساسی من شوهرم بهم پیام میده نگاه نمیکنم والا حوصله داری تا ابد بیخه ریشته حتی خدایی نکر ...

🙁دست خودم نیست اخه تو دوستیمون چند سری شیطنت کرد و پشیمون شد و برگشت الان میترسم از دست کاراش منو فالو نمیکنه میگه زشته زنمو بردارم فالو کنم ولی بجاش میره دخترای دیگه رو فالو میکنه اینا اذیتم میکن۷

قوی اما بی حس❄🖇
مرسی عشقم همچنین😗♥️

فدات شم اونیم که گفتم رعایت کن قبل عقد به خدا یه مشاوره گفت قبل عقد این چیزا رو رعایت کنین من نکردم رفت😔😔😔

🙁دست خودم نیست اخه تو دوستیمون چند سری شیطنت کرد و پشیمون شد و برگشت الان میترسم از دست کاراش منو ف ...

وای ببخشیدا بیخود کرده بگو من اسم پیجمو عوض میکنم دیدی پررو شد پیج فیک بزن برو فالوش کن اعصابم خورد شد

بگذار وبُگذَر روزهایی که روز ما نیست روزگاری روز ما میرسد
قبل عقد باهم در ارتباط بودیم خب چن سری که باهم رابطمون کامل تموم شد رف با یکی دیگه تو رابطه واسه همی ...

دورت بگردم تورو خدا میشه بهم بگی چجور برگشت رابطتون تموم شد اون گفت واسه همیشه میرم؟بعد چند وقت برگشت 

فدات شم اونیم که گفتم رعایت کن قبل عقد به خدا یه مشاوره گفت قبل عقد این چیزا رو رعایت کنین من نکردم ...

نه من اصلااا به روش نمیارم که چرا فلانی رو فالو کردی چرا اینو لایک کردی حتی وقتی میدونسم با یکی دیگس ب روش نیاوردم بعد سه سال تحمل کردن و صبر کردن خودش برگشت و گفت باهمه بدیام موندی به پام‌من نتونستم هیچ کاری واست کنم هی رفت اومد تا راضی شدم عقد کنیم توام  صبر کن و اگه میدونی مقصری پا پیش بذار واسه درست کردن رابطت انشالله خدا کمکت کنه

قوی اما بی حس❄🖇
عقدیم 🤦🏻‍♀️رسمی 

خب تو بیو حلقه و قلب زده واسه‌شماست دیگه

خب زده‌متاهلم درواقع

ولی شوهر منم خیلی وقتا آنلاین جوابم رو نمیده

اگه بخوای‌زندگی کنی نباید رو چیزای ریز زوم ‌کنی

سعی کن بیشتر بهش‌نزدیک بشی

با رفتار و محبتت کاری کن که اصلا نتونه به‌کس‌دیگه ای فک‌کنه

2706