2058
2061
عنوان

شما ها به جن و این چیزا اعتقاد دارین؟

26432 بازدید | 679 پست

ذهنم درگیره انقد ترسیدم که حتی دستشویی هم نمیتونم برم

یه دختریم که علاقه به رنگ صورتی موی بلند کفش پاشنه بلند لباس دخترونه نداره دلش میخواد بر عکس همه ی اینا بگرده ولی خب چیکار کنه بقیه مجبورش میکنن اینجوری نباشه  من یه دختری هستم که علایقش به فنا رفته من یک ادمیم که مجبوره علاقه هاشو زیر پاش بزاره و از تو داغون بشه متاسفم
2032

چخبره امشب همه تاپیک جن میزنن

دوستای نینی سایتی من لطفا دست از قضاوت کردن همدیگه برداریم قرار نیست چون یه چیزی برای ما دور از ذهنه پس بگیم فلانی داره دروغ میگه قرار نیس هممون شرایط زندگی و روابط یکسانی داشته باشیم قرار نیست هر ایرانی لزوما داخل ایران هم بدنیا اومده باشه قرار نیست هر کس ایرانیه لزوما داخل ایران هم زندگی کنه بابا  بیایید دست از تلاش برای مچ گیری برداریم به قول یکی از شاعرا من گر نیکم و گر بد توبرو خودرا باش مرسی اه😅                          زندگی رسم خوشایندی است                                 삶은 즐거움의 전통                                                                                  Life is a tradition of pleasure
2050
بله

یعنی وجود دارن 

درسته که نمیخوان ادما زندگی بکنن

یه دختریم که علاقه به رنگ صورتی موی بلند کفش پاشنه بلند لباس دخترونه نداره دلش میخواد بر عکس همه ی اینا بگرده ولی خب چیکار کنه بقیه مجبورش میکنن اینجوری نباشه  من یه دختری هستم که علایقش به فنا رفته من یک ادمیم که مجبوره علاقه هاشو زیر پاش بزاره و از تو داغون بشه متاسفم

نکنه شما هم فیلم شبکه ای فیلم دیدی؟من خودم اعتقاد دارم

کودکم کودک بمان دنیا بزرگت میکند!بره باشی یا نباشی گرگ گرگت میکند.کودکم کودک بمان دنیا مدادرنگی است،بهترین نقاش همکه باشی باز رنگت میکند... این داستان یکفرد واقعیست.دختر تیر ماهی هستم فوق العاده مهربونم.😍قول دادم که بدنشوم...بهترین دوستم خداست.دختری بارویاهای بزرگ😍🤩 داستان یکفردراگفتم .کسیکه اگر ازبغلش رد می‌شدیم نفهمیدیم چه کرده.ازاومثل بقیه نپرسیدم چرا.چون جوابی نداشت به جز یک سکوت طولانی وکمتراز دودهه زندگی کرد🖤کاش شبیه او نشوند درچشمانش اتش شعله میکشید....حیف که نخواست ببیند.. روزگار شاهد است که چطور از پسربچه ای قاتلی می‌سازند!اوراکشتند خودش نفهمید..چه بد است مرده متحرک باشی و هنوز نفس بکشی!آدم های اطراف پسر بچه خیلی بی رحم بودند،لعنت به آنهالعنت برکسیکه به بچه ده ساله هم رحم نمی‌کند.لعمت برکسانیکه هم کور باشند هم کر.وای برکسیکه وجدانش بمیرد.لعنت به کسیکه بنده پول است! وای برکسیکه خودش را به نفهمی زده است و نمیخواهد بفهمد.انهادرخواب احمقانه خویش خوشحالنندبایدرهایشان کرد.اگرتوهم روزی خواستی بیداران کنی،پس احمقی!پسر بچه روزیکه میرفت نمیدانست باخودچه می آورد.نمی‌دانست قراراست هیولاشود..یکروز زمستانی راهی بیابان شدکه سرنوشتش را عوض کرد.درمدرسه ای درس خواند که همه چیزرابرعکس به خوردش دادند!😔 کاش می‌توانستم کاری کنم کاش می‌توانستم مانعش شود.منیکروز به خودم قول دادم به زادگاهت بیایم،دقیقادر همان بازاری که سی دی میفروختی واین اتفاق خواهد افتاد.
بله و هست

😐

1718