2733
2734
عنوان

سزارینی ها بیاین....

1409 بازدید | 109 پست

چهار ماهه سزارین شدم.از بعد زایمان خیلی کمردرد دارم البته بچه رو بغل میکنم وزنش زیاده اما نه اونقدر که به کمرم فشار بیاد.سزارینمم با بیهوشی کامل بود کسی راه کاری داره دوستان؟

از بی کسی اینجا پناه آورده ام......کاربر خاموش بودم سه سال دیگه تصمیم گرفتم عضو بشم....

بخاط بغل کردن بچه اس که کمر ادم درد میگیره بیشتر وسط کتف ماساژ بده شوهرت خوبه دردت کمتر میشه بچه تا جایی که ممکنه بغل نگیر

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

دخترم سه ماهشه

منم انقدر کریرشو جابه جا کردم 

حالا چند روزه کمر  درد دارم 

کمر درد بعد بی حسی الان همه دارن 

بعد بیهوشی نشنیده بودم تا حالا

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاط بغل کردن بچه اس که کمر ادم درد میگیره بیشتر وسط کتف ماساژ بده شوهرت خوبه دردت کمتر میشه بچه تا ...

باشه ممنون

از بی کسی اینجا پناه آورده ام......کاربر خاموش بودم سه سال دیگه تصمیم گرفتم عضو بشم....
2731
دخترم سه ماهشه منم انقدر کریرشو جابه جا کردم  حالا چند روزه کمر  درد دارم  کمر در ...

فکر کنم وزن بچه زیاد شده بخاطر اونه منم دستام ضعیفه 

فکر کنم وزن بچه زیاد شده بخاطر اونه منم دستام ضعیفه 

سعی کن زیاد بغل نگیری 

و بیشتر استراحت کن 

جارو اینا هم نکش

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2738
دخترم سه ماهشه منم انقدر کریرشو جابه جا کردم  حالا چند روزه کمر  درد دارم  کمر در ...

من وقتی به هوش اومدم تا سه روز شونه چپم درد میکرد به دکترم گفتم گفت کمردردتم از عوارض بیهوشیه،😭😭😭

من وقتی به هوش اومدم تا سه روز شونه چپم درد میکرد به دکترم گفتم گفت کمردردتم از عوارض بیهوشیه،😭😭😭

اره منم بعد اتاق عمل تو ریکاوری اکثرا شونه درد داشتن 

منم همونجور بودم. بچه رو زیاد بغل نکن. و نکته ی خیلی مهم که برا من خوب بود  اینکه لاغر کن. کلی خوب میشی

قوووول دادم دختر خوبی باشم. به شوهرم گیر ندم  بخاطر خدا ساکت بمونم...من با اونا کاری ندارم نه که اونا خوبن! نه! برا اینکه من مستحق
2706