2703
2553
عنوان

****همه چیز درباره قشم ****

| مشاهده متن کامل بحث + 279869 بازدید | 660 پست
سلام دوستان یه سوالی دارم سیتی سنتر قشم چه جوریه؟ من خوندم که قراره برندها باشن و اینا ولی تو این تاپیک ندیدم کسی ازش تعریف کنه...منفردا میام قشم و برنامه اصلیمون دیدن زیباییها و طبیعت قشم و هنگامه...ولی اگه یه زمان مختصری رو بخوایم بریم خرید کجا رو پیشنهاد می دید؟

یه سوال دیگه هم دارم امکان غواصی برای خانومها وجود داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام شبتون بخیر

هدی جون اکثر (90درصد ) مغازه های سیتی سنتر هنوز راه نیافتادند . فقط سرزمین عجایبش که بازیهای خوبی داره و بلیارد هم داره تو طبقه سوم سیتی سنتر شلوغه . تو خود قشم من پاساژ ستاره و پیشنهاد میکنم . تو درگهان هم بازار دریا و دو دلفین

امکان غواصی برای خانمها رو نمیدونم احتمالا پلاژ سیمین داشته باشه
سلاممممممممم

من الان قشم هستم.فردا بر می گردم مشهد

بچه ها اگه می خواین خرید (کیف وکفش شیک) داشته باشین به این فروشگاه ها سر بزنین:::::

1: پاساژ سیتی سنتر /طبقه هم کف /فروشگاه مارک(کیف وکفش فشن و مارک- خصوصا کیف های روزنامه ای _ و همچنین کیف های دوشی.

2:سیتی سنتر /طبقه منفی یک/شعبه 2 مارک با اجناس متفاوت

3: طبقه منفی یک (طبقه ای که نمایندگی گپ وجود داره)/لاینf/روبروری فروشگاه گیشا فروشگاهی هست که کیف و کفشهای شیکی داره.

4:سیتی سنتر/لاین f/ شعبه دوم فروشگاه اپرا(کیف مارک) - شعبه ی یک اپرا در پاساژ پردیسه

5: نمایندگی مارک گپ /طبقه منفی یک /سیتی سنتر

آب را گل آلود می کنند ، تا عمیق به نظر رسد. نیچه
2714
من امروز برگشتم ...هوا عالی بود ....لندیگراف 24 ساعته هست اما وقتی پر میشه راه میافته ما امروز 1:30 معطل شدیم تا پر شد ساعات اولیه صبح اینجوریه مثل اینکه
اگه درگهان رفتین مرکز خرید دریا رفتین رستوران مجلل دریا رو از دست ندین محشره ....جزیره ناز واقعا زیبا بود و خوش گذشت بیشتر اجناس چینی هستش ...سیتی سنتر کیف و کفش متنوع و شیک داره که متاسفانه من وقتی خریده بودم ، رفتم سیتی سنتر
گاهی گمان نمی کنی ولی می شود
گاهی نمی شود، نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می شود...
مامان ماهیار جان فکر کنم زیاد معطلی نداشته باشه . فقط خواهر من صبح زود از قشم رفته بود برای لندیگراف خیلی معطل شده بودند تا پر شده بود . بستگی به تعداد مسافرا داره ولی خود من ساعت 1 ظهر با لندیگراف از بندر پل اومدم قشم اصلا معطل نشدم .

برای لباس هم هوا اول صبح و غروب کمی خنک شده بقیه روز گرم هستش . یه سوئیشرت یا لباس گرم سبک برای کوچولوت بیار . خیلی گرم نیاز نیست

همونطور که دوستان که جدیدا قشم اومدند و گفتند تو سیتی سنتر کیف و کفش قشنگی هست ولی بیشتر مغازه هاش راه نیافتاده .

راستی دوستانی که تازه از قشم برگشتند بنظرشون قیمتها چطور بود ؟ ارزش خرید کردن داشت یا نه ؟
من که اینجا ساکنم بنظرم قیمتها خیلی بالا رفته به نسبت شهریور ماه
مامان مهیار::

اره خود فروشنده ها هم می گفتن نسبت به پارسال و....قیمتها بالا رفته اما به نظر من که از سیتی سنتر یه عالمه کیف شیک خریدم (با توجه به اینکه کیف ها مارک کلوئی سه تائی هستن غالبا) قیمت کیف ها واقعا مناسب بود .من کیف سه تائی کلوئی رو برای دوستم خریدم 70 تومن. کیف روزنامه ای که دستگیره اش النگوئی بود رو می گف 30 اما چون 4 تا کیف خریدم داد 25 تومن.

آب را گل آلود می کنند ، تا عمیق به نظر رسد. نیچه
قیمتها بد نبود قیمت بعضی چیزا نسبت به شهر ما زاهدان بیشتر بود مثل چای و کافی میکس ... اما مشکل تو اصل و تقلبی بودن بود خیلی حواستون جمع باشه همه چی تقلبیش هم بود مخصوصا برندها .....کفش پوما و آدیداس و کیف ها همه چون چینی بودن اما بعضیا مارک ترک داشتن!!!!...لباس gap ...خلاصه باید حواستون جمع باشه ......

من یه خردکن فیلیپس ترکیه خریدم 65000 الان تو سایت تهران کالا گذاشته 145000 ...
در ضمن من یک شب خانه معلم بندرعباس بودم افتضاح بود کثیف پشه و سوسک زیاد و غذا در حد کیفیت بسیار پایین
این پشه در تمام قشم مشاهده میشد اوناییکه حساسن تجهیزات ببرن!!!
گاهی گمان نمی کنی ولی می شود
گاهی نمی شود، نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می شود...
2706