2726
عنوان

باردارها بیاین 😘😘😘

160 بازدید | 23 پست

سلام من الان هفته ۱۱ بارداریم از هفته ۱۲ بارداری تصمیم دارم مولتی ویتامین مصرف کنم چون دو کیلو وزن کم کردم و نمیتونم غذا بخورم تو اینترنت میگفت مولتی ویتامین پریتنال خوبه شما چه مکملی میخورین 

گلم من ۱۳ هفته ام

تا هفته ۱۲ به شدت تهوع داشتم حدود ۵ کیلو لاغر شدم، ریزش شدید مو گرفتم

حالا اینبار رفتم دکتر برام مولتی ویتامین نوشته ۲۰۰ هزار تومنه بخوای اسمشو برات مبگم

ولی به دستور پزشکت باید دارو بخوری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیر نظر دکتر باید بخوری

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2728
دکتر برات باید بنویسه...

اره میدونم بهداشت رفتم گفت نیاز نیست به دکترمم فعلا نمیتونم پیشش برم تا اواسط اردیبهشت گفته بیار دفعه پیش که رفتم فراموش کردم بگم نمیتونم غذا بخورم 

2706