2733
2734

نامزدم همش میگه باهاش باشم و کل روز باهاش چت کنم. مریض هم هست هیچی نمی تونم بگم😭 چه جوری بهش بفمونم بابا منم کار و زندگی دارم یه ماه دیگه کنکورمه( ارشد) . کلا خوابم بهم ریخته منم قرص اعصاب می خورم . چه جوری بهش بگم ناراحت نشه

کمبود آب رو جدی بگیریم . جنگ بر سر آب خیلی وقته شروع شده 😔یک دختر مظلوم دارای 4 کاربری ترکیده👸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه خودش کارو زندگی نداره

اون دانشجو ارشده کاری نداره باهوشم هست می تونه همزمان بخونه

من اینجا گرفتار شدم فقط

کمبود آب رو جدی بگیریم . جنگ بر سر آب خیلی وقته شروع شده 😔یک دختر مظلوم دارای 4 کاربری ترکیده👸
2738

بهش بگو یکم مشکل دارم

بگو درس دارم برنامه ریزی کردم و... باید یکم درک داشته باشن

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝
سرکار نمیره؟ یا این تایم که مریضه میخواد کنارش باشی🤔

نه دانشجوئه 

مریض هم نبود هم مشکل داشتم

اون دانشجو ارشده کاری نداره باهوشم هست می تونه همزمان بخونه من اینجا گرفتار شدم فقط

خو بهش بگو عزیزم بگو من یکساعت پیش تو هستم دوساعتم درس میخونم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
اینطوری قبول نشدی میگی با تو بودم نخوندم میتونی منت کنی بگی و نیاد و قبول نشی برات بد میشه

قبول میشم بابا آیندمه اومدی و اون رفت نمیشه که 

خو بهش بگو عزیزم بگو من یکساعت پیش تو هستم دوساعتم درس میخونم

نیم ساعت میرم شام کوفت کنم ناراحت میشه

اینطوری قبول نشدی میگی با تو بودم نخوندم میتونی منت کنی بگی و نیاد و قبول نشی برات بد میشه

عزیزم چرا همچین فکری میکنی؟؟

شما خودت ازاون دسته افراد فک کنم هستی که اگ ی نفری کارشاوکی نشه مسخره میکنی

خب باید تلاششون رو بکنن رک و راستم بگن بالاخره نامزدشون باید درک کنن بدشدن دیگ چیه😳😳

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝
2706