2726
عنوان

چرا فکر میکنید بچه باید هرچی خواست واسش بخرین

| مشاهده متن کامل بحث + 5054 بازدید | 159 پست

منم دلم نمیاد بچه دوم بیارم موقع خواب به دخترم نگاه میکنم میگه الهی مادر دورت بگرده نمیدونم تو این دنیای بد و پر از التهاب چه اتفاقاتی میخواد برات بیفته در حالی که من و مخصوصا همسرم از لحاظ تربیتی و علمی خیلی بهش می رسیم و مغزبجاتم که براش هر ماه فراهم میکنم حقوقون تا ماه پیش ۲۸۰۰ بود  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاری به پیری خودمون و تک فرزندی و گرونی و... ندارم

ولی با این موافقم که نباید همه خواسته های بچه تامین باشه.

گاهی برای رسیدن به خواسته ای باید تلاش کنه گاهی باید صبر ونه گاهی هم باید ناکام بشه.

یاد بگیره جامعه مثل پدر مادر نیستن همه چی تو زندگی حاصر آماده به دست نمیاد. بچه باید صبر مدیریت خواسته ها و سازگاری با شرایط رو یاد بگیره

خدایا شکرت که همیشه حواست بما هست.

من تک فرزندم  برای همین خیلی تنهام ولی پدر و مادرم مشکل داشتن و بچه دار نمیشدن منم بعد از ۱۸ سال نازایی به دنیا اومدم برای همین دوست دارم چها تا بچه داشته باشم که احساس تنهایی نکنن الان سومی رو باردارم

سربلندی کشورم و جوانان کشورم آرزوی قلبی من است🌹
2728
مگه داریم🥴چاق میشه که اینجوری

هشتصد چیزی نمیشه اخه...پسته کیلو 120تومن...چرا فک میکنی زیاده...منم دخترم غذا نمیخوره زیاد عاشق پسته و بادومو این چیزاس

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم

تو این کرونا که بچه ها سرگرمی دیگه ای ندارن 

تو خونه نشستن نه بازی نه تفریحی نه گردشی 

یه تنقلات رو‌هم ازشون بگیریم؟؟؟ 

منم زیاد نمیخرم والا 

ولی یه روز درمیون واسه دوتا بچم میگم شوهرم خوراکی بگیره میشه ۳۰تومن مثلا 

بعدم تنقلات یه طرف قضیست،بچه لباس میخواد،امکانات میخواد 

من خودم یادمه ۶سالم بود دوچرخه ده هزار تومن بود بابام نگرفت برام،الان ۲۳سالمه هنوز عقده ی دوچرخه مونده به دلم 

بچه آینده میخواد 

اینده بچه با خودبچه هستش نه ما

از اون حرفا بودااا

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    
من تک فرزندم  برای همین خیلی تنهام ولی پدر و مادرم مشکل داشتن و بچه دار نمیشدن منم بعد از ۱۸ سا ...

خدا را شکر میکنم چون بچه هام هم قانع هستن خرج اضافی نداریم

سربلندی کشورم و جوانان کشورم آرزوی قلبی من است🌹
ادمهایی که تو سن ۴۰_۵۰ انواع بیماری ها و‌پوکی استخوان و ... رو دارن عموما تغذیه خوب نداشتن . من دلم نمیاد دو تا بچه به دنیا بیارم در صورتیکه میدونم نمیتونم تامینشون کنم و قراره در اینده بخاطر ضعف مالی من درد بکشن
 « فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

من الان بابام تک فرزند بوده...خیلیم راضی هست هم خودش هم ما،هم مامانم که شر جاری و خاهر شوهر نداره..اصلا هم احساس تنهایی نداره..چون ما خودمون همیشه پیشش هستیم....

.ولی مامانم یازده بچه هستن...همش دعوا دارن سر یه خونه کوفتی...هی زنگ میزنن اعصاب مارو بهم میزنن.‌‌میگه کاش منم مث باباتون تک فرزند بودم...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
پسته کیلو 120تومن فکر میکنی هشتصد زیاده😬

خو میخوره مگه اینقدر.

تو اصلا بگو همین پسته ۷ کیلو بخره.میتونه بچه تنهایی بخوره؟

چیزای دیگه کیلویی ام بخره بیشترم بشه پولش نمیشه خورد.میمونه😐

ما داریم تو اقوام یه دختر داره مرتب همچی براش میخره.

همش مغز پسته، بادوم ، گردو،فندوق،مویز،نخود کشمش،انجیر خشک.توت خشک.تخمه هم چند مدل.پر الو.الوخشک.

اینا همییییشه خونش هست.ولی بچه چقدر میخواد بخوره.

خودشونم میخورن مهمونم اومد جلوش میارن.۸۰۰ هم بشه هر ماه که قرار نیست بخرن.

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

من پسرم فقط تنقلات پسته دوس داره ک خودمون باغ داریم دیگ هیچی نمیخواد ک بخوام بخرم یا ن میوه ک میگیرم تو یخچال میزارم اونم میخوره روزی سه چار تا

ولی اگ چیزی بخواد میخرم چون من بخاطر خود خواهی اونو ب دنیا اوردم پس بااااید نزارم بهش سخت بگذره

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
من دلم میسوزه تا بچم یه چیز میخواد نتونم بگیرم گریه میکنم میدونم اشتباه ولی دست خودم نیس

دقیقا 

بچه نمیاریم که با عقده و حسرت بزرگش کنیم

داری از کنار سوپر مارکت رد میشی بچه دلش میبینه و میخواد بعد نخری بگی لوس میشه

اون بچه چه میفهمه

ببخشید که فکر کردم رفیقی..دیگه تکرار نمیشه:)  ..
2706