1874
2106
عنوان

چرا فکر میکنید بچه باید هرچی خواست واسش بخرین

| مشاهده متن کامل بحث + 3887 بازدید | 160 پست
میگفت فقط واس بچم

بتوچه.تو چرا میسوزی؟

چن تا زاییدی فقط ریختی وسط. خرجشونو نمیرسونی بعد هر روز یقه یکیو میچسبی کباب نده بچت! اجیل نخر! رفاه نده!تخت نخر! بچتون لوس میشه!  بتوچه.لوس شدن سر سفره پدر مادر بهتر از دست تو ظرف دیگران کردنه ومیوه بچه همسایه دزدیدنه.  لوس شدن بهتر از سوار دوچرخه دیگران شدن و طلبکار بودنه!بجای دعوای بچت تربیت یادش بده.

شیشه عطر خدا...     لب دیوار شکست         همه جا پرشده از بوی خدا....    دیدنش اسان است                سخت آنست نبینی اورا.....
میگفت فقط واس بچم

عزیزم بهتر نبود از لفظ عقده ای استفاده نکنی و به کسایی که معتقد به تک فرزندی ان توهین نکنی؟نظر هر کس محترمه و به خودش مربوطه من تو خانواده ای هستم که کلی تک فرزند هستن و آدمای من موفقی شدن و عقده ای توشون ندیدم

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

شما چراا فكر ميكني بچه در جايگاهيه كه بخواد بهت ايراد بگيره چرا خواهر برادر ندارم!؟😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2077
شما چراا فكر ميكني بچه در جايگاهيه كه بخواد بهت ايراد بگيره چرا خواهر برادر ندارم!؟😐

اوف تاپیک جدیدشو خوندی  

بچه اش رفته میوه دزدی تازه زده بچه همسایه رو هم لت و پار کرده بعد این ادم به فکره چهارمیه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2032

شما خیلی بی ادبید که به تک فرزندا میگید عقده ای ازکجا معلوم بچه های شما که هیچی براش نمیخرید عقده ای   نشن بچه مگه برای رفع تنهایی پیریه چه طرز تفکر اشتباهی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
اوف تاپیک جدیدشو خوندی   بچه اش رفته میوه دزدی تازه زده بچه همسایه رو هم لت و پار کرده بعد این ...

همين استارتر!!؟؟؟

يعني يبااار نشد من همچين ادمايي ببينم كه راجب تك فرزندي بقيه نظر بدن ولي يه ادم عاقل و با شعور باشن

هميشهه اينجور ادما يجاي كارشون ميلنگه هميشههه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2104
اینده بچه با خودبچه هستش نه ما

عه این اصلا منطقی نیس الان ببین بچه به پولدار اینده خوبی داره یا کسی که معمولیه .شاید بعضی از بچه ها که اونا هم خیلی باهوش و با اراده هستن

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2051