1874
2079

امروزا شده بهونه تک فرزندی بچه ها که باید همه چی واسشون محیا باش امروزیکی نوشته بود خرج تنقلات ومغریجات واس بچم کم کم ماه 800میشه واس همین هرگز نمیشه به بچه دوم فکر کرد من گفتم اینجور بچه لوس میشه نکن تنقلات واسش نخرمنم واس بچه هام خیلی کم میخرم اتفاقی هم نیفتاد تازه قانع تر بزرگ شدن فردا هم بهم ایراد نمیگیرن چرا خواهر وبرادر نداریم تازه تو پیری هم خودم تنها نمیشم بچه تک فرزنده عقده ای هم ندارم بعد همه به من دعوا کردن باید همه خواسته بچه فراهم بشه نه عزیزانم شما اشتباه میکنید لطفا این بهونه هارو نیارن واس بچه نیاوردن

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

بعله .قبول دارم.

۸۰۰ میخره همشو بچش میخوره واقعا؟😐من که بزرگم نمیتونم اینقدر مغزی و اینا بخورم🙄

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2064

نمیشه از شکم بچه زد که😑😑

ولی بچه ۷ ساله بیاد بگه پرومکس میخوام نباید واسش بخری

واسه تغذیه که لوس شدن نداره

بلاخره یه روز تهش که میمیریم                                                  پَس الکی به خودمون سخت نمیگیریم

چطوره دست از سرکچل هم برداریم و بذاریم هرکس هر چندتا بچه با هر روشی که میخواد بزرگ کنه و  هر مقدار پولی که دوست داره خرجش کنه ؟دیگه تواین یکی تکلیف تعیین نکنیم برای مردم خوبه ها بهش فکر کن 

بزرگترین دشمن هرکس خودشه

من دلم نمیخاد بچه دوم بیارم...بچه به چه درد میخوره جز پیر کردن پدر و مادر..هردیقه میخاد غصه یه چیزشو بخوری...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم..❤خدا جانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜
2050

من یادمه ۴سالم بود رفته بودیم یه شهر دیگه مسافرت توی پاساژ یه سری برچسب خوشگل موشگل دیدم خداشاهده اینقدر گریه کردم کبود شدم مامانم برام نخرید یه دست کتکم خوردم واسه ۴تا برچسب الان دیگه بچه ۲ساله هم تبلت داره

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀
میگفت فقط واس بچم

مگه داریم🥴چاق میشه که اینجوری

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

بچه که همیشه بچه نمیمونه بزرگ میشه آینده میخواد 

من خودم با تک فرزندی مخالفم . ادم یا نیاره یا حداقل ۲ تا رو بیاره . نه به خاطر خودمون به خاطر خودشون که بعد پدر و مادر تک و تنها نمونن 

اما ادم باید متناسب با شرایط زندگیش بچه بیاره

دوست داشتن آدما از توجهشون پیداست بیخودی دنبال کلمات نباشید …
2104

منم دلم نمیاد بچه دوم بیارم موقع خواب به دخترم نگاه میکنم میگه الهی مادر دورت بگرده نمیدونم تو این دنیای بد و پر از التهاب چه اتفاقاتی میخواد برات بیفته در حالی که من و مخصوصا همسرم از لحاظ تربیتی و علمی خیلی بهش می رسیم و مغزبجاتم که براش هر ماه فراهم میکنم حقوقون تا ماه پیش ۲۸۰۰ بود  

کاری به پیری خودمون و تک فرزندی و گرونی و... ندارم

ولی با این موافقم که نباید همه خواسته های بچه تامین باشه.

گاهی برای رسیدن به خواسته ای باید تلاش کنه گاهی باید صبر ونه گاهی هم باید ناکام بشه.

یاد بگیره جامعه مثل پدر مادر نیستن همه چی تو زندگی حاصر آماده به دست نمیاد. بچه باید صبر مدیریت خواسته ها و سازگاری با شرایط رو یاد بگیره

کاربری مظلوم سابق.لغو کاربری شده😅😁

من تک فرزندم  برای همین خیلی تنهام ولی پدر و مادرم مشکل داشتن و بچه دار نمیشدن منم بعد از ۱۸ سال نازایی به دنیا اومدم برای همین دوست دارم چها تا بچه داشته باشم که احساس تنهایی نکنن الان سومی رو باردارم

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سربلندی کشورم و جوانان کشورم آرزوی قلبی من است🌹
2051