2737
2734

سلام اول از همه امیدوارم هر چه زودتر همه لذت اون لحظه مثبت شدن بی بی رو ببینن من قبل اینکه اقدام شروع کنم یک نذری کردم که هر موقع باردار شدم هر یک جزء قرآن رو به نیت بارداری یک مادر منتظر بخونم و در عوض دوستی که به امید خدا باردار شد همین نذر من را ادامه بده برای ۳۰ تا مادر منتظر دیگه به امید خدا همون ماه باردار شدم در صورتی که باورم نمی شد چون به دلایلی امکان نداشت به این زودی باردار بشم ولی برای خدا هیچ دلیلی وجود نداره فقط باید خودش بخواد و توکل و اعتماد واقعیه ما به خدای بزرگ حالا هرکی منتظر هست اسمتونو بگین که من امید خدا نذرمو ادا کنم و هر یک جزء را به نیتتان بخونم انشالله که حاجت روا بشین و نذر من رو عین من ادامه بدین

درد امروز من قدرت فردای من است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه من بخون لطفا..مهدیه هستم😍😍😍😍😍منم اگر باردار شدم اینجا تاپیک میزنم و واسه سی نفر میخونم

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2731

واسه من بخون لطفافاطمه هستم😍واسه حاجت روایت ۵تا صلولت فرستادم

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2738
تازه ۴ هفتمه  

به سلامتی.

اسم منم بزار تو لیست ،اگه خدا بهم یه پسر سالم و صالح بده منم نذر شمارو ادامه بدم.

مینا هستم.

فقط میشه لطف کنی هر وقت خوندی بهم خبر بدی.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2706