2726

سلام دوستان توروخداهرکی تجربه داشته بگه.من چندماهه تواقدامم باراولمم نیست که بگم واسه اینه عقب انداختم.من سه روقبل پری به مدت دوروز خیلی کم لکه قهوه ای دیدم ودرد خفیف پریود.در روزموعد دردشدید پریود گرفتم وبازهم یه لک اومد ودیگه هیچی ندیدم.الانم سینه درد دارم.و هرزگاهیی درد خفیف پری یاتخمدان میگیره منو.و ترشح دارم ترشح بی رنگ گاهی سفید.الان ۵/۶روزه میگذره ازموعدم دیروز رفتم بتام ۴بود.ایا ممکنه باردارباشم و چندروزدیگه نشون بده.بی بی چکمم هاله کمرنگ داشته

وقتی ازمایش منفی شد یعنی باردار نیستی عزیزم میخوای پریود شی انشالله ماه بعدی

خدایا مسافر کوچولومون رو سپردیم دست خودت به سلامت بهمون برسونش😍پسرم حس بودنت قشنگ.ترین حس دنیاست 😍 لحضه شماری برای گرفتن دستات عشق مامان 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم اگه باردار باشی همون روز موعد هم آز بدی  مشخص میشه

خدایا مسافر کوچولومون رو سپردیم دست خودت به سلامت بهمون برسونش😍پسرم حس بودنت قشنگ.ترین حس دنیاست 😍 لحضه شماری برای گرفتن دستات عشق مامان 😍
خب چرا اونهمه دردکشیدم پری نیومد حالا میخوادبیاد😦

اگه تا ۱ هفته دیگه پدی نشدی برو سونو بده شاید کیست داری یا خدای نکرده مشکل دیگه یا شایدم بخاطر استرس پریودیت عقب افتاد

سلام ۲ روز دیگه دوباره آزمایش بده شاید رفت بالا

من نظرم اینبود اگرنیودپری برم هفته ۷ از روزموعدپری قبلش سونوگرافی.ولی میگم وایسم اگرتاده روز دیگه نیومد مجدد برم آز.یعنی ممکنه باردارباشم!

تا ی هفته اگ پریود نشدی و آزمایشم منفی شد برو‌دکتر شاید خدایی نکرده کیسته ولی هنوز امکان داره آزمایش دیر نشون بده من خواهرم همینطور شد

خدایا مرا هزار امید است و هر هزار تویی❤️

بی بی چک رو داری عکسشو بزارمن. روزسوم بعد موعدم بی بی چک زدم مثبت شدش روز چهارم ازمایش دادم منفی شد روزششم رفتم سونو گفت ساک بارداری داری والان سه ماهه باردارم ایشالا شمام هستی بتای من روز چهارم یک بودش

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
اگه تا ۱ هفته دیگه پدی نشدی برو سونو بده شاید کیست داری یا خدای نکرده مشکل دیگه یا شایدم بخاطر استرس ...

کیست که ندارم مطمنم.استرسم ندارم انچنان .من ازاینکه دردپریود گرفتم ولی نشدم شکدارم.البته خیلیا تونی نی سایت بودن که ازمایش اولشون منفی بوده بعدیه هفته مثبت شده😶😳

2706