2737
2734
عنوان

ای کاش منم پسر بودم...

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چادرو دوس دارم کی گفته ندارم فقط میخوام حدقل تو کوچه جایی میرم بهم گیر ندن

خب اگر چادر را انتخاب کردی تو کوچه و همه جا عیر از خونتون باید چادر سرکنی. خوش به حالت که چادری هستی سعادت بزرگیه. 

2738

تو منی یا من توعم😭😞

تیکر رسیدن ب آرزومه صلوات میفرستین..🥺❤به آرزوم نرسیدم خدا جونم واقعا چرا من ب خواستم نمیرسه ۵ ساله التماست میکنم .... هوای همرو داری جز من باشه دیگه هیچی ازت نمیخوام شاید دوسم نداری شاید میخوای باهات قطع ارتباط کنم باشه ..... اما قبلش واسه هرچی دادیو ندادی شکر🙂😞
اقتضای سنته گلم،یادت باشه ما برا خدا اینقدر ارزش داریم ک یه سوره ب نام ماس،سوره نسا،یادت باشه که مرو ...

احسنت

دختر آبانم💖 🌺 میشه یک صلوات براحاجتم بفرستین 🍀 باافتخارمیگم ایرانی ام و شیعه هستم 💟                        من خیلی قوی بامشکلاتم جنگیدم و از دل خاک جوونه زدم 🌱❤ خودمو خیلی دوست دارم😍😂🤗    و شمایی که امضامو میخونی رو هم دوست دارم 😍😍🥳🥳🥳 براتون آرزوی شادکامی ، بهروزی ، موفقیت وعاقبت به خیری دارم  🤲🏻🌺🍀                               ❌ درخواست دوستی ندین👺آخر عاقبت نداره این کارا 😑🤕🙄
2706