1874
2079

بزار

چرا هیچکس منو تگ نمیکنه..؟😓                      خوب با منم دوست باشید دیگهه😪                 پس منو توی تاپیکای عکس تگ کنید یا هر تاپیک دیگه ای 😍😝💜                                     یه دخمل لوس و بابایی😛😌💜🧸                تا بهم بگن بالا چشت ابروعه گریه میکنم😭😂😂😂😂😂😂😂                                      یعنی در این حد لووووسم😂😝❤❤                    من همتونو دوست دارممممم😍               البته بجز مردا 😒😒😏                                           😄💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

@_____نیل_____   @طلایییی    

امضامو بخونید دیگههههه.... دبیر تاریخ نیستم ولی روزی خواهم شد . در آینده ی نزدیک . 🥰انقدر بچمو دوست دارم که به دنیاش نیارم ..... از ادمای مذهبی نما که راحت دل میشکونن متنفرم ....اگه امضامو خوندی واسه خوشبختیم دعا میکنی ؟...♡... لینک ناشناس :  https://harfeto.timefriend.net/16210034327604

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

یس

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔
2064

نیستیم😐

ادب آدم بی ادب نکن گشنگی بکش اَ گوشت سگ نخور!تو خونه گریه کن تو کوچه پهن نشو!نشون هیچکس نده پشت پردتو !!!خوشحال نمیشه اَ خوشیت کسی!خام ادمای قشنگ تو سرو ریخت نشی!اون که تو شرایط ضروریت اَ جیب گذاشت و موند کنارت بگو بِش رفیق...بقیه آشنان همین ،تو فهرستشونی واسه ی کار داشتنی حالا ی لیوان آب خاستنی میگن دریا گِل شدُ آبشار کویر...ادمارو هرچی سگ محل ترّ بکنی بیشتر بندتن!جنگ با خودت اَ اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی ب ی بی ضرفیت شأن!
2051
2104