2733
2734

چجوریه؟ کسی درستش رو میدونه    شنیدم  از روی قبر مرده بپری  اگه بت چله افتاده باشه   بختت باز میشه

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نشنیدم من واقعیت داره؟ 

اره  یه دختر تو فامیلمون هست

بختش باز شد

منتها من شنیدم مامانش داشت میگفت بپر از روی  قبر تا بختت باز شه

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید
اگه اینجوری بود که الان تو قبرستون همه بپر بالا بودن عزیزم 

منم اومدم اینجا بپرسم

بختی که با روی قبر پریدن بازبشه دیگه بقیه اشو بخون

دختر آبانم💖 🌺 میشه یک صلوات براحاجتم بفرستین 🍀 باافتخارمیگم ایرانی ام و شیعه هستم 💟                        من خیلی قوی بامشکلاتم جنگیدم و از دل خاک جوونه زدم 🌱❤ خودمو خیلی دوست دارم😍😂🤗    و شمایی که امضامو میخونی رو هم دوست دارم 😍😍🥳🥳🥳 براتون آرزوی شادکامی ، بهروزی ، موفقیت وعاقبت به خیری دارم  🤲🏻🌺🍀                               ❌ درخواست دوستی ندین👺آخر عاقبت نداره این کارا 😑🤕🙄
2738
اره  یه دختر تو فامیلمون هست  بختش باز شد منتها من شنیدم مامانش داشت میگفت بپر از روی &n ...

کاش دقیق میپرسیدی چجوریه 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
2706