2737
2734
عنوان

افطار میخواین چی درست کنین؟

524 بازدید | 46 پست

سلام دوستان چیز زیادی نمونده میخواین چی بذارین ؟ من میخوام سوپ درست کنم یه سوپ خوشمزه اگه بلدین بگین ممنون

خدایا مرا مسبب شکستن هیچ دلی قرار مده❤️ و دلم را به نقطه ای که خیرم در آن است متوجه ساز... الهی رِضاً بِرضائک 💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حلوا😋

کاربری قبلیم پاش پاش شد😅من به اون لک لک پدرسگ گفتم منو سوئد پیاده کنه،دهنشو باز کرد که بگه باشه افتادم اینجا😅 ی حسی بهم میگه در کنار سقراط و بقراط، یکی به اسم حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی نتونسته آدم مهمی بشه و تاریخ فراموشش کرده😂
2728
2738

مواد لازم

0.5 کیلو گوشت مرغ

1.5 لیتر آب

2 حبه سیر

2 عدد سیب زمینی

جعفری و گشنیز : به مقدار لازم

تره : به مقدار لازم

نمک و فلفل : به مقدار لازم

طرز تهیه

هویج و پیاز رو به شکل نگینی خرد کنین و سیر ها رو هم ریز کنین و در قابلمه به همراه مرغ و مقداری زردچوبه بگذارید تا بپزه.

کمی که نیم پز شد سیب زمینی ها رو که به شکل نگینی خرد کرده بودیم اضافه میکنیم. دلیل اینکار هم این هست که سیب زمینی زودتر از هویج و مرغ میپزه و اگر در اول کار اضافه میکردیم ممکن بود له بشه و ظاهر سوپ رو زشت میکرد.

مرغها که پخت از قابلمه خارج کنین و استخوان هاش رو جدا کنین و کمی ریش ریش کرده و دوباره داخل سوپ بریزید.. گشنیز و جعفری و تره رو شسته و خرد کنین و به سوپ اضافه کنین. نمک و فلفل سیاه رو هم فراموش نکنین. بعد از ده دقیقه سوپ مرغ شما آماده است .

سوپ شیر درست کن

نهه یبار درست کردم حالم بد شد😂 فک کنم من بلد نبودم😅

خدایا مرا مسبب شکستن هیچ دلی قرار مده❤️ و دلم را به نقطه ای که خیرم در آن است متوجه ساز... الهی رِضاً بِرضائک 💜

اش گذاشتم

🐄🐄با علف خوردن گاوها در مزرعه هیچ مشکلی  ندارم!اما به گاوهایی که در بین ما می گردند و عمر ما را میخورند معترضم.....!هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
2706