2733
2734

خانوما دیروز مراسم هفتم پدر مادر شوهرم بود تو باغ و عده بسیار کم من هم یک مانتو براق پوشیده بودم یکم خجالت میکشیدم وارد که شدم‌ رفتم يه گوشه‌ تو باغ نشستم و به کسی هم نگاه نکردم بعد وسط مجلس با همه سلام گردم ....دو ماهه هم باردارم .....حالا مادر شوهرم امروز اومده خونمون میگه تو چرا اول که اومدی به همه ما سلام نکردی رفتی نشستی ...خیلی حرف دراوره....به شوهرم گفتم اونم عصبانی شد رفت پایین و گفت چند بار باید خانوم من سلام کنه و اینو بگم که حتی خواهرشوهرام هم نیومده بودن مراسم ۷ پدر بزرگشون.....صداشو شنیدم میگفت زنت اومده مثل گاو رفته یهگوشه نشسته ....و چون شوهرم عصبانی بود باهش صداش میومد که میگفت برو دیگه هم نیا پایین بدبختی توی یه ساختمون هستیم ....به جاریم هیچ وقت گیر نمیده میگه اون سادس از اون انتظار نداریم ....خیلی حرف دراوره دفعه اولش نیس ....خیلی اعصابم خورده خیلی.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

حالا درسته مادرشوهره و حرفاش تلخه

ولی خداییش راست گفته ،، زیاد جالب نیست وارد مراسم بشی و به هیچکس سلام ندی

دور از جون گاو

" تو الان تو گذشته ی آیندتی پس جایی واسه پشیمونی نزار "
حالا درسته مادرشوهره و حرفاش تلخه ولی خداییش راست گفته ،، زیاد جالب نیست وارد مراسم بشی و به هیچکس ...

جو خیلی سنگین بود ....یه مانتو خیلی براق پوشیده بودم خیلی خجالت میکشیدم سریع میخواستم یه جا بشینم

2706