2726
عنوان

میخوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1614 بازدید | 120 پست
نه توهین و بداخلاقی 

برو مشاور زوج درمان 

می‌دونم اخلاقای وحشتناکیه 

اما درست میشه 

لطفاً طلاق نگیر 

بعد از طلاق به نظرت بهترش پیدا میشه؟

نگو دیگه ازدواج نمیکنم که اینا اولش اینجوری میگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بجه ها گفتم که کارش نه بیمه هست نه فیش حقوقی داره و درامدشم نمیدونم الان چطوریه بعد اینکه من برگشتم ...

اسی 

اگه میتونی تعهد و حق طلاق بگیر ازش 

برگرد سر زندگیت ولی بعداً 

دوستش رو بکن 

هر چی به دست آورد بزن به اسمت

2728
عزیزم اون منو نمیخواد 

چرا؟

ازدواجتون سنتی بوده؟

اگه نمی‌خواسته چرا اومده خواستگاری؟😠😠

با مشاور کانال @روانشناسی خیانت همسران صحبت کن رایگان پاسخ میده 

خاااک تو سرش 

که زندگی یه دختر بهم ریخت

بله فقط از طریق مهریت میتونی از دستش خلاص شی باید زودتر میزاشتی اجرا

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
برو مشاور زوج درمان  می‌دونم اخلاقای وحشتناکیه  اما درست میشه  لطفاً طلاق نگیر&nbs ...

یجوری شده خانوادم دوس ندارن دیگه خودمم اونجا ک میرم به حد جنون میرسم یا همه این اختلاف بازم برام خیلی سخته مشاوره اینا هم نمیاد 

چرا؟ ازدواجتون سنتی بوده؟ اگه نمی‌خواسته چرا اومده خواستگاری؟😠😠 با مشاور کانال @روانشناسی خیانت ...

واسه موقعیت و پول اومد جلو چیزی دستگیرش نشد سگ شد منم عاشقش بودم الانم هستم ولی زور که نیست ...

بله فقط از طریق مهریت میتونی از دستش خلاص شی باید زودتر میزاشتی اجرا

فعلا فقط پیام ممنوع خروجش واسه من اومده اینو کجای دلم بزارم هرروز نفرینش میکنم راستی حکم قاضی به شغل زن و بیمه بودن برای دادن مهریه تاثیر داره؟

2706