2733
2734

یکی پیدا شده واسه تایپک من و چند نفر درخواست گزارش داده، حرف های کاملا مثبتی رد و بدل شد، نه توهین نه هیچی

واقعا هدف بعضیها چیه؟؟؟؟؟🤔🤔🤔😕😕😕😕😕😕

کائنات همه چیزرا به مابرمیگردانند💫برای هم خوبی آرزوکنیم💜

از کجا فهمیدی؟

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو قسمت زنگوله دیدم☹

گزارش بزنن مگه میفهمیم😕برا پستت زدن یا برا تاپیکت

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!

انقد بدم میاد گزارش بزنم هااااا تاپیکی که چرت باشه ترجیح میدم دربیام بیرون تا اینکه بخوام گزارش بزنم 

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍
گزارش بزنن مگه میفهمیم😕برا پستت زدن یا برا تاپیکت

به سوالش جواب دادیم

زیر پیام هامون درخواست گزارش داده

مگه میشه واقعا؟؟؟؟

قانون چیه؟

انقد بدم میاد گزارش بزنم هااااا تاپیکی که چرت باشه ترجیح میدم دربیام بیرون تا اینکه بخوام گزارش بزنم ...

تایپک من نبود ، 

2738
تایپک من نبود ، 

آهان ولی کلا میگم بچه بازیا چیه همه یاد گرفتن دعوا میگیرن و گزارش میزنن 

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍
آهان ولی کلا میگم بچه بازیا چیه همه یاد گرفتن دعوا میگیرن و گزارش میزنن 

متاسفم واقعا

چون من خیلی تلاش میکنم جوانب قانونی و حرمت و ادب و حفظ کنم، جایی که اطلاعی ندارم جواب نمیدم و حتی کلمات رکیک هم به کار نمیبرم

احساس میکنم عقده داشت چون واسه چند نفر بی دلیل زده

به سوالش جواب دادیم زیر پیام هامون درخواست گزارش داده مگه میشه واقعا؟؟؟؟ قانون چیه؟

🤦‍♀️🤦‍♀️😹

وا چطو میشه فهمید اخه

زیر نظراتمون درخواست زده

من قانون گزارش و نمیدونم چجوریه

اما واقعا ناراحت کننده بود کارش 😐😕😕

زیر نظراتمون درخواست زده من قانون گزارش و نمیدونم چجوریه اما واقعا ناراحت کننده بود کارش 😐😕😕

اره از اینا زیادن خودشیرینا

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
2706