2733
2739
عنوان

خانوما میشه یه لحظه بیاین 😊😊😊

104 بازدید | 5 پست

سلام ظهر همتون به خیر باشه

روشی هست که بدون بی بی چک و اینا توی خونه بفهمیم حامله ایم یا نه؟؟

خدا ۲۴'۴'۹۸ یه دختر خیلی ناز بهم داده وعاشقشم خودم متولد۲۴'۵'۷۸هستم و خیلی دوس دارم خدا یه آقا پسر ناز مثل دخترم بهم بده انشالله همینجا خبر به دنیا اومدنشو بدم❤❤❤                                            میگن: دستای خدا به لطافت دستای نوزاد تازه متولد شدش خدااااااا جووووونم میشه بغلمو با دستت پر کنی؟؟؟؟ 👶👶👶👶👶👶👶                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دنبالشم. خستم شد از بس كه بي بي خريدم. البته تو نت بزني چند روش هست

كاش احساسات زن ها رو انقدر ساده نميگرفتيم. احساسات يك زن تمام دارايي اوست. وقتي احساسات يك زن رو ناديده ميگيري شايد يك بار يا دو بار يا حتي سه بار دلش بشكنه و غصه بخوره و بعد ببخشه اما بار چهارم ديگه نميبخشه،نه ميبخشه و نه ديگه اون ادم سابق ميشه
2731

از موعدم ۱۰ روز هم گذشته 

ولی همیشه دو ماه یا سه ماه یه بار میشم این دفع همش زیر دلم درد میگیره نیگم شاید حامله باشم 

خدا ۲۴'۴'۹۸ یه دختر خیلی ناز بهم داده وعاشقشم خودم متولد۲۴'۵'۷۸هستم و خیلی دوس دارم خدا یه آقا پسر ناز مثل دخترم بهم بده انشالله همینجا خبر به دنیا اومدنشو بدم❤❤❤                                            میگن: دستای خدا به لطافت دستای نوزاد تازه متولد شدش خدااااااا جووووونم میشه بغلمو با دستت پر کنی؟؟؟؟ 👶👶👶👶👶👶👶