2703
2553
عنوان

نظر بدین عکس میزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1110 بازدید | 99 پست
بیا عزیزم

واقعااااا بچه شش ساله داری😕اصلا بهت نمیخورههه

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعااااا بچه شش ساله داری😕اصلا بهت نمیخورههه

اوهوم تازه چند هفته پیش مجدد باردار شدم ولی چون پسرم خیلی افسرده شد رفتم دکتر انداختمش یکمم استرس دارم که دیگه بچه دار نشم

سحر مشخی هستم نه مشایخی...اشتباه سند شده  نسبتی هم با جمشید مشایخی ندارم...چون مشخی هستم نه مشایخی  
2720
هیچی خوشبحالت 😂😂😂😂😂😂 دست راستت رو سر من 🤲😅

تو خودت بیا دست بکش رو سر من  ایقدر که ریزم که نگم برات

سحر مشخی هستم نه مشایخی...اشتباه سند شده  نسبتی هم با جمشید مشایخی ندارم...چون مشخی هستم نه مشایخی  
وای به این قشنگیی تغییر نیاز نداری انگار ۲۰سالته😍بهت نمیاد پسر ۶ساله داشته باشه

مرسی عزیزدلمممم تازه هفته پیش یه سقط انجام دادم  

2714
مرسی عزیزدلمممم تازه هفته پیش یه سقط انجام دادم    

چطوری دکتر این کار رو انجام داد بدون علت؟!

گر نداری دانش ترکیب رنگ                                       بین گل ها، زشت یا زیبا مکن                                    خوب دیدن، شرط انسان بودن است                           عیب را، در این و آن پیدا مکن
چطوری دکتر این کار رو انجام داد بدون علت؟!

من کلا بارداری اذیت میشم چون خیلی جونی ندارم و دکترم در جریان زایمان های سخت منم بود حالا من شرایط رو نداشتم ولی جلوتر هم که میومدم یا خودم ممکن بود یه چیزیم بشه یا بچه

من کلا بارداری اذیت میشم چون خیلی جونی ندارم و دکترم در جریان زایمان های سخت منم بود حالا من شرایط ر ...

بله معلومه خیلی ظریف و ریز هستین

گر نداری دانش ترکیب رنگ                                       بین گل ها، زشت یا زیبا مکن                                    خوب دیدن، شرط انسان بودن است                           عیب را، در این و آن پیدا مکن
😂😂😂😂 اخییی ی رنگ بزن مثلا نسکافه ای چیزی ینی اگ رنگ کنی ناراحت میشه؟ چهره ت خیلی تغییر میکنه ...

نه ولی میگه اگه بهت نیان موهاتم خراب میشن منم خیلی اصرار نکردم چون ریزش هم دارم میترسم  

2706