2733
2739
عنوان

کراشم با یه دختر ناجور دوست بوده

229 بازدید | 15 پست

دوستان کراشم با یه دختر بد دوست بوده از اون جور دخترا میدونید که چی میگم اما الان کات کردن به نظرتون کراشمم مثل اون دختره ست؟پسر بدیه یعنی؟

بله

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه هیکل چون استوانه میکند غر غر به خانه یادم آید روز اول گردنش گج. دست و پا شل پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک شاد و چابک چشمهایم همچوو آهو عطر موهایم چو شب بو می شنیدم از لب او : حرفهایی همچو جادو : من غلام خانه زادت جان دهم هر دم به یادت گر نیایی خانه ی من میگریزد روحم از تن بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همانجا 😄 شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم قسمتم یک مرد جاانی اندکی لوس و روانی بی اراده همچو یابو پر خور و مغرور و پر رو هرکه کرد این دوره شوهر خاک بر سر گشت و حیران شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان 😂😂                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

آره واسه من پیش اومده این موضوع وقتی من فهمیدم اولش گفت اون دختره اومده سمتم ولی بعدش کاملا انکارش کرد ک ارتباطی داشتن منم بخاطر دوست داشتن دوست داشتم حرفاشو باور کنم ولی چیزی عوض نشد ی لاشی بود که میخواست تمه دخترا رو امتحان کنه اگه الان فهمیدی این موضوع رو بیخیالش شو و خوشحال باش ک شناختیش، و وقت و احساستو خرجش نکن 

2706