2726
عنوان

درآمد همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1439 بازدید | 76 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوری مدیریت میکنید هزینه هارو؟

به اندازه هرچیزی میزاریم کنار مثلا قسط انقد میزاریم کنار واسه خورد خوراک اینقد هرچیشم اضاف اومد فقط پس انداز

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بنظر من تا وقتی گـــریه کردن آرومتون میکنه... با کـسی حرف نزنینシ︎⌫        ‌‌‌‌‌تو سخت ترین زمان ممـکن به تنـهایی پناه آوردم!پس مـتاسفم اگـه جوری رفتار میـکنم که انـگار بـه کـسی احتیاج ندارم
2728

من روزی ۱۰۰ هزار هست ۲ تا هم فرشته کوچولو دارم

من همسرم حقوق که میگیره تقسیم میکنم پول قسط ها کنار میره پول قبض ها کنار میره پول خرید هم کنار میره 

مثلاً تقریبی میگم ۵۰۰ خرج خرید خونه میزارم کنار 

اگرم چیزی بمونه میزارم تو یه پاکت مثلاً پس انداز ولی اگر لازم شد از روش برمیدارم

من یه دفتر دارم هر ماه از روز اول تمام خرج هارو مینویسم حتی یه نون بربری هم مینویسم تا معلوم بشه پول کجا خرج شده 

خدایا شفا بده 😭😭بهمون معجزه ات رو نشون بده خدای خوبم 
پس خریدای خونه و هزینه های دیگرو چجوری ازشون میگیری؟ خودتون شاغلین؟

نه منو محدود کرده

خودش همه لوازم خونه میخره از شیر مرغ تا  جون ادمیزاد  اما من ناراحتم که بهم نمیده

انان که به سرمستی ما طعنه زنند بگذار بمانند به خماری که هیچ از ما ندانند  
من روزی ۱۰۰ هزار هست ۲ تا هم فرشته کوچولو دارم من همسرم حقوق که میگیره تقسیم میکنم پول قسط ها کنار ...

میتونید بگید متوسط درامدی ک باید داشت تا اجاره خونه و قبضا و خوراک و لباس رو تامین کرد حدودا چقدر میشه ماهانه؟ 

به اندازه هرچیزی میزاریم کنار مثلا قسط انقد میزاریم کنار واسه خورد خوراک اینقد هرچیشم اضاف اومد فقط ...

با این گرونی مگه پس اندازم میشه کرد؟ ما قسط و میزاریم کنار دیگه مبلغ خاصی نمیمونه 

من روزی ۱۰۰ هزار هست ۲ تا هم فرشته کوچولو دارم من همسرم حقوق که میگیره تقسیم میکنم پول قسط ها کنار ...

من یبار این کارو کردم اون چیزمیزاییکه خرج میکردیم از پولاییکه داشتیم بیشترمیشد،نمیدونستم چجوری میشه که اینجوری میشه،حرص میخوردم،دیگه دفتروبستم گذاشتم کنار کلاااا😁😁🤣🤣🤣

من همسر ندارم ولی همسر دوستم کارخونه رب داره درامدش میلیاردیه مث گداهای سامری زندگی میکنن لباس کهنه ...

پ  پولیا برا پس مرگشونه😐

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

شغلش ازاده حدود 12 

من خودمو درگیر خرید و مدیریت مالی نمیکنم همش با خودشو مگر خریدای جزیی 

برای خریدای شخصیم و ارایشگاه ماهی 1 تومن میگیرم 

کلاس و لباس پسرمم پای خودشه

سکولاریسم دین انسانیت است و من‌ نیز.....

چقد خوب ،متاسفانه ما اصلا نمیتونیم بنویسم بس که خرجای یهویی پیش میاد

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺
با این گرونی مگه پس اندازم میشه کرد؟ ما قسط و میزاریم کنار دیگه مبلغ خاصی نمیمونه 

نه اخه ما کلا دونفر ک بیشتر نیستیم قسط انچنانی هم نداریم

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بنظر من تا وقتی گـــریه کردن آرومتون میکنه... با کـسی حرف نزنینシ︎⌫        ‌‌‌‌‌تو سخت ترین زمان ممـکن به تنـهایی پناه آوردم!پس مـتاسفم اگـه جوری رفتار میـکنم که انـگار بـه کـسی احتیاج ندارم
2706