2726

بچه ها من واقعا اصلا نمیدونستم نیش کنایه چجوریه

هر حرفی میزدم هیچوقتم فکر نمیکردم کسی که حرف میزنه منظور داره...ولی اگه جایی حرفام نیش بوده خودم متوجه نشدم کسی ناراحت شده چی؟😱

قبلا خیلی ساده تر بودم کسی با کنایه حرف میزد نمیفهمیدم و خودمم هیچوقت با منظور حرف نمیزدم فکر نمیکردم کسی ناراحت میشه چون واقعا هیچ منظوری نداشتم..حالا میخوام بدونم نا محسوس ترین کنایه هایی که شنیدین و با شما بودن چیه؟؟اخه میخوام یاد بگیرم بدونم چه حرفایی طعنه محسوب میشه و مواظب باشم  ناخواسته کسی رو نرنجونم

(❤از خودت خشنود باش❤)سرور تنها معیار برای زندگی است،اگر زندگی ات سرورانگیز و سعادتمندانه نیست،پس بدان که داری اشتباه میروی.رنج کشیدن،معیار اشتباه بودن است،و سرور معیار درست بودن.تمام آنچه که نیاز است دیدن این است که اگر بیشتر و بیشتر مسرور میشوی،اگر سرورت عمیق تر و عمیق تر میشود تو داری در راه درست حرکت میکنی.و اگر رنج و درد و اضطراب رشد میکند پس تو در راه اشتباهی حرکت میکنی.❤ ..............✨بلاخره خواهی دید اونی رو که قسمت مقدر کرده ببینی🌠

خواهر شوهرم  جاریمو زد تو سرم غیر مستقیم گفت اون کارمند یعنی ارزشش از تو خانه دار بیشتره 

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدا فهمیدم شاید از حرفام خیلیا به دل بگیرن و به منظور بگیرن حرفمو.من فرق تیکه و حرف معمولی رو نمیفهمیدم میگفتم ادم اگه حرفی داشته باشه رک میزنه

پس الان باید بدونم

(❤از خودت خشنود باش❤)سرور تنها معیار برای زندگی است،اگر زندگی ات سرورانگیز و سعادتمندانه نیست،پس بدان که داری اشتباه میروی.رنج کشیدن،معیار اشتباه بودن است،و سرور معیار درست بودن.تمام آنچه که نیاز است دیدن این است که اگر بیشتر و بیشتر مسرور میشوی،اگر سرورت عمیق تر و عمیق تر میشود تو داری در راه درست حرکت میکنی.و اگر رنج و درد و اضطراب رشد میکند پس تو در راه اشتباهی حرکت میکنی.❤ ..............✨بلاخره خواهی دید اونی رو که قسمت مقدر کرده ببینی🌠
2728
خواهر شوهرم  جاریمو زد تو سرم غیر مستقیم گفت اون کارمند یعنی ارزشش از تو خانه دار بیشتره

اها

دختر عموم تازه نامزد کرده بود بعد قبل از عید داشتم سبزه هامو اب میدادم بهم گفت یادت نره سبزه گره بزن تا بختت باز شه بهش گفتم همین ک تو رفتی کل چمن های پارک رو گره زدی کافیه:)

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗

خودم ب کسی تیکه نمیندازم اگر حرفی داشته باشم میگم رک

کنایه زیاد شنیدم ولی برام مهم نبوده و نیست

این اخری یکی واسه بازوهام بهم تیکه انداخت ک فقط خندیدم و گفتم معلومه حسرتشو داریا غصه نخور تو ام میتونی

اونم هیچی نگف

دوست دارم ب اون مویی ک میریزه یا اون دندونی ک خراب میشه بگم احمقا چرا متوجه نیستین ما تو یه تیمیم😑 _ دلم یه اکیپ شادِ بیشعور میخواد ک فقر فرهنگی توش بیداد کنه😁  _ فقط یه دختر میتونه 6 ساعت با دوست صمیمیش تلفنی حرف بزنه بعد بگه حالا بقیه شو ببینمت بهت میگم😑 _ انقد بعضیا بیشعورن ک خود بیشعورم انقد بیشعور نیس😁 _ هیچکس لیاقت اشک های تو را ندارد و کسی هم ک چنین ارزشی دارد ، باعث اشک ریختنت نمیشود 🙂 _ من ادم خوش سلیقه ای هستم ولی پول کافی برا اثباتش ندارم😁 _ بخندین ولی وابسته نشین من موندنی نیستم😎 _ تو دنیایی ک 51 بر17 بخش پذیره هیچ چیز از هیچکس بعید نیس😐_ کمی فک کردم ، دیدم در حقیقت این گیاها هستن ک دارن ما رو پرورش میدن بهمون اکسیژن میدن ، تا رشد کنیم در اخر بمیریم کود شیم تا مارو مصرف کنن😁  _تجربه ثابت کرده برا بعضیا چه برینی چه بمیری یکیه ، پس برینید ک بعدا دلتون نسوزه 😁_از ادمایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونام میخورن متنفرم 😐  _الان از طرز ماسک زدنتون میفهمم چجوری ناخواسته باردار میشین 😐_ عده ای در این جهان با بهترین امکانات از زندگی لذت میبرند ، اما وعده ی زندگی در جهان دیگری را ب مردم میدهند!!                                      

مثلا مادرشوهرم میگه پسرم خستس چیزی نمیخوره ک...  😑چرا اینجورشده و....دیگه نمیگه از مجردیشم اون بوده شوهرم. فقط نیش🐍

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼
زیاد شنیدم ولی خودم تاجای ممکن سعی میکنم حرفامو رو بگم که معنی دیگه نده!گاهیم کنایه زدم.به کسیکه خیل ...

خب چی بود

خودم ب کسی تیکه نمیندازم اگر حرفی داشته باشم میگم رک کنایه زیاد شنیدم ولی برام مهم نبوده و نیست ای ...

چی گف مگه

بازو؟؟؟؟ معمولا واسه قد و خوشگلی حسرت میخوردن قدیما   بازو هم اضافه شده؟    

ورزشکارم

دوست دارم ب اون مویی ک میریزه یا اون دندونی ک خراب میشه بگم احمقا چرا متوجه نیستین ما تو یه تیمیم😑 _ دلم یه اکیپ شادِ بیشعور میخواد ک فقر فرهنگی توش بیداد کنه😁  _ فقط یه دختر میتونه 6 ساعت با دوست صمیمیش تلفنی حرف بزنه بعد بگه حالا بقیه شو ببینمت بهت میگم😑 _ انقد بعضیا بیشعورن ک خود بیشعورم انقد بیشعور نیس😁 _ هیچکس لیاقت اشک های تو را ندارد و کسی هم ک چنین ارزشی دارد ، باعث اشک ریختنت نمیشود 🙂 _ من ادم خوش سلیقه ای هستم ولی پول کافی برا اثباتش ندارم😁 _ بخندین ولی وابسته نشین من موندنی نیستم😎 _ تو دنیایی ک 51 بر17 بخش پذیره هیچ چیز از هیچکس بعید نیس😐_ کمی فک کردم ، دیدم در حقیقت این گیاها هستن ک دارن ما رو پرورش میدن بهمون اکسیژن میدن ، تا رشد کنیم در اخر بمیریم کود شیم تا مارو مصرف کنن😁  _تجربه ثابت کرده برا بعضیا چه برینی چه بمیری یکیه ، پس برینید ک بعدا دلتون نسوزه 😁_از ادمایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونام میخورن متنفرم 😐  _الان از طرز ماسک زدنتون میفهمم چجوری ناخواسته باردار میشین 😐_ عده ای در این جهان با بهترین امکانات از زندگی لذت میبرند ، اما وعده ی زندگی در جهان دیگری را ب مردم میدهند!!                                      
2706